Syoss – Nutrition Oil Care Shampoo

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega in oblikovanje las Šamponi Syoss – Nutrition Oil Care Shampoo

Ta tema vsebuje 4 odgovori, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of maja_ maja_ 5 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

vir

Šampon za dolge, razcepljene in lomljive lase.

Sestavine: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium chloride, Cocamide MEA, Glycol Distearate, citric acid, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Sodium Benzoate, Laureth-4, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Dimethicone, Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-7, Niacinamide, Panthenol, PEG-12 Dimethicone, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hexyl Cinnamal, Propylene Glycol, Butypbe yl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Glycerin, PEEG-14, Benzyl Alcohol.

Profile photo of Spela_
    Spela_
    Član

Jaz sem probala ta šampon in mi ni ok. Zelo me je srbelo lasišče, pa tudi konice, ki so sicer suhe, nisem opazla da bi bile kaj boljše.

Profile photo of Lanica
    Lanica
    Član

Sama ga imam že skoraj 2 leti in se mi zdi super. Posebno mi je všeč ker ti potem ko si lase posušiš, ne štrlijo na vse strani. Po mojem lase malce obteži tako da imajo takoj lepo obliko. In se ne vidi kot da si ravnokar prišel izpod fena.
    Cena se mi zdi v redu, v primerjavi z drugimi mislim da je kar ugodno, poleg tega maš eno flaško sigurno 2 meseca.
    Začela sem ga uporabljati ko sem imela še suhe in razcepljene konice in mi je pomagal. Klub temu da jih nimam več ga še vedno uporabljam.
    Priporočam!

Profile photo of Chanel
    Chanel
    Udeleženec

Tale šampon se je pri meni super obnesel, dokler se lasje na njega niso navadili.
    Embalaža je velika, 500ml, cena ugodna.
    Efekt na mojih laseh je bil na začetku super. Lasje se mi niso vozlali, z lahkoto sem se počesala. Tudi pri suhih konicah je malo pomagal, da niso izgledale skrepane. Lasje so se po uporabi lepo svetili.
    Po nekaj porabljenih embalažah se je moje lasišče in lasje na šampon navadili in me je začelo srbeti, tako da sem ga mogla menjati (ampak se mi to dogaja pri vseh šamponih).
    Priporočam!
    5/5

Profile photo of maja_
    maja_
    Član

V nakup tega šampona me je takrat prepričala reklama, kjer so oglaševali syoss izdelke kot profesionalno linijo, ki jo uporabljajo celo frizerji. V resnici je to popolnoma običajen šampon, ki mi je lase sicer dobro očistil, a kakšna nadpovprečna profesionala nega to gotovo ni.

Diši umetno, parfumsko, meni osebno nič kaj posebnega. Po šamponiranju sem uporabila tudi istoimenski balzam, ki pa prav tako ni pustil posebnega vtisa. V plus mu štejem nizko ceno za ogromno količino izdelka, ki ga zlepa ne porabiš. Jaz sem se ga zaradi tega tudi hitro naveličala. Vsebuje nekaj olj, kar je dobro, vseeno je sestavinsko dokaj poprečen in precej parfumiran. Embalaža je ok, moti me edino, da je zaradi pokrovčka ne moreš obrniti na glavo, ko gre šampon k koncu, zato porabiš kaj nekaj časa, da šampon spet priteče po tej ogromni flaški do pokrovčka. Primeren je za nezahtevne lase, sicer pa mislim, da je na voljo veliko več boljših izdelkov.
    2/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico