Sweetscents

Ta tema vsebuje 491 odgovorov, ima 36 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nati Nati 6 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Nadaljujemo debato iz Archetype cosmetics teme. :P
    gejba

@gejba wrote:

Saj pravim – fetiš. :devil:
    Barve so res čudovite – jaz svojih sploh ne uporabljam, ker mi srebrn šimer prav nič ne pristoji. :thoughtful:

meni je pa srebrn šimer všeč, tiste SS senčke ki imajo v imenu &diamonds so takšne in so med mojimi najljubšimi

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Od teh imam samo Orchids&Diamonds (ki sem jo stisnila, ker mi gre na živce posipanje srebrnih bleščic). Ostale mi niso pretirano všeč. Pa še O&D mi ne paše tako kot recimo Amethyst.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

uhh meni je orchids&diamonds fantastična, prav tako una zelena esmeralds&diamonds :) res pa je, da se te bleščice kar mal preveč posipajo. Si pa ne predstavljam, da bi imela kar v vseh senčkat tak šimer…to pa ne bi bilo več zanimivo :)

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Jaz pa imam Smokey Quartz and Diamonds pa me bleščice niti ne motijo toliko, ker se nekako kar porazgubijo. Včasih mi paše bolj bleščičasto. Gejba, poznam ta občutek ko se človek naveže na senčke, tudi jaz se, pa čeprav nekatere ne uporabljam :)) ok to je zdaj že offtopic :P

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

ja tooočno Smokey quartz&diamonds, ta je tut čudovita

no fajn da imamo tut SS temo. Jaz uporabljam samo te senčke. Odkar sem sprobala prve odtenke, ne uporabljam nobenih drugih senčil več. razen za bazo ali kaj podobnega

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Ne me vprašat kako se je lahko zgodilo, da še ni bilo teme o mojih najljubših senčkah. Očitno postajam sklerozna. :blush1:

Bom ob prvi priliki naredila nekaj swatchev.

darksome
    Član

Jaz sem tudi že razmišljala zakaj nimamo te teme :yes: zdaj ko imam kar nekaj barv je pravi užitek :)) še vseeno pa moja najljubša senčka ostaja Chameleon. Jaz bi tudi swatche naredila, pa nimam digija :veryangry: drugače sem pa nekaj že nalepila na čarodejka forumu, nevem če je treba še tu?

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Lahko še tukaj objaviš. :flower2:
    Jaz bi težko izbrala najljubšo. Je lažje izbrati tiste, ki mi niso všeč. :lol1:

darksome
    Član

Ok, ampak moram omenit, da so ene slike slabe, se mi je mudilo :blush1:

Majestic Green

darksome
    Član

Plum shimmer: je najmanj realna, nevem pravzaprav ni tako zeloo rdečkasta, je bolj vijolična ampak, toplega odtenka.. Prva slika jo še najbolj dobro prikazuje.

darksome
    Član

Smokey Quartz and Diamonds: je pravzaprav hladno rjava z bleščicami, ki se jo da z veliko senčkami kombinirati, je takšna nevtralna. Najbol realna je pomoje na prvi sliki.

darksome
    Član

Oriental Beige: je kar dobro uspela, tu se vidi tisti topel pridih in svilnat izgled, ki ga ima senčka.

darksome
    Član

Bronze Sparkle: vsebuje veeeliko drobnih bleščic, meni je ful všeč za v kotičke oči. Z oriental beige si nista preveč podobni, BS je veliko intenzivnejših barv.

darksome
    Član

Island Orchid: niti malo ni rdečkasta, malo čudno je izpadla na rumeni svetlobi..Zanimivo, da so vijolični odtenki najmanj realni :shock:

darksome
    Član

Chameleon: je zelo realno prikazana, moja najljubša :flower2: .

P.S.:Spreglejte izpuščajček na roki :roll:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico