SWEETSCENTS – Minerals

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči SWEETSCENTS – Minerals

Ta tema vsebuje 6 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

vir

Sestavine-KLIK (upam da lahko dam tale link, če ne prosim, da se odstrani :flower2: )

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Od teh mineralov sem poskusila samo senčke za oči. Vse, ki jih sama imam so dobro pigmentirane in se fino nanašajo. Izbira je ogromna, barve pa čudovite in intenzivne. Sama sem jih naročila preko spletne trgovinice Čarodejka, kjer se jih dobi za 5€. Cena se mi zdi ustrezna, saj je izdelka ogromno, glede na to da se ga porabi zelo malo. Embalaža so majhni lončki s sitcem. Boljše embalaže si zanje ne predstavljam. Priporočam še posebej za tiste, ki nimajo možnosti naročati iz tujine, saj so to skoraj edine mineralne senčke, ki jih je možno dobiti v Sloveniji. Priporočam.

Ocena 5/5.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Sem še ena izmed redkih, ki nimam možnosti naročanja iz tujine in sem zaradi tega posegla po mineralnih senčkah, ki se dobijo pri nas. To so Sweetscentsove senčke.

Nad njimi sem navdušena. Te senčke so res enkratne. Zelo lepo se nanašajo, barve so res intenzivne. Izbira je zelo velika (včasih še preveč :silly: ).

Na Čarodejki stane 5€ posamezni lonček. V njem je veliko senčila in mislim, da ga zlepa ne porabiš.
    Fajn je če imaš več barv, da lažje ustvarjaš in kombiniraš.

Obvezna je uporaba primerja pod te senčke. No, vsaj pri meni, ker drugače mi takoj zbledijo barve in vse zleze v gubo.

Splošna ocena:
    5/5

Profile photo of kvacka
    kvacka
    Član

Tudi jaz imam eno senčko Sweetscents, odtenek Chameleon, in sem z njo zadovoljna. Je zelo lepe duochrome barve, ki me vedno znova navduši.

Uporabljam jo v kombinaciji z drugimi senčili in rezultat mi je všeč, čeprav po njej posežem bolj poredko.

Cena se mi zdi malo visoka, sicer bi jih verjetno naročila še več.

Ocena: 4/5 (zaradi cene)

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Nisem še napisala ocene? Saj ne morem verjet!

Naj najprej pohvalim SS senčila. Imam kar nekaj odtenkov…marsikatera moja prijateljica pravi, da nenormalno veliko :))
    No jaz mislim, da teh luštnih malih lončkov s pisanimi vsebinami nikoli ni dovolj. Senčke so fino mlete, dobro pigmentirane, barve so prečudovite in se skorajda vse lepo dopolnjujejo in kombinirajo, tudi blendajo se lepo. Še nad prav nobenim odtenkom nisem bila razočarana, pa jih imam že veliko.

Težko rečem katera senčka mi je najbolj všeč, a če gledam na izbiro na čarodejki, mislim, da je za vse ljubiteljice zelene nujna Chameleon senčka. In ko sem že pri čarodejki – ja, žalostno. menda edina trgovina pri nas, ki ponuja mineralni make up po zmernih cenah. Izbira je v redu, cena pa tudi ni previsoka, tako da priporočam :thumbsup:

In če so senčke tako perfektne, pudri in korektorji gotovo niso! Puder me je kar zategoval, sušil kožo…občutek sem imela kot da se po obrazu mažem s kako suho moko…grozen občutek. Poleg tega mi je na koži puder zelo potemnel in sem se v roku ene ure spremenila v eno umazano ali pa neokusno namazano dekle :silly:

Skratka, senčke si zaslužijo oceno 5, pudri pa oceno 1

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sama imam predvsem veliko testerckov in stiri sencke.
    Sencke so mi super, lepo se nanasajo. Vcasih mi bolj pase moker nanos in takrat mi zdrzijo vec casa na veki brez da bi se nekje porazgubile (pac intenzivnost po par urah je se vedno enaka).
    Suh nanos je tudi ok, toda sencke niso tako zelo pigmentirane, sploh kaksne bolj svetlece. Ampak to ni problem, ker je enostavno dozirati in dodajati sencke. Tudi blendajo se zelo lepo.

Se vedno so mi super, cenovno so zelo ugodne (preko njihove strani). Tudi kolicina je radodarna in ce se ne motim dobijo vsi ki narocijo iz njihove strani in so iz tujine (pac international orders) precej testerckov. :)

4/5

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

SS mineralne sencke so ene izmed prvih, ki sem jih sprobala in se danes so mi zelo vsec.

Embalaza je plasticen loncek (ne vem ali so na carodejki trenutno s sitkom ali brez) s pokrovckom na navoj, pri doziranju je treba biti kar malo previden, da prahca ne razsujemo.

Imam kar nekaj odtenkov (mislim da okoli 30) in prav nad nobenim nisem bila razocarana. Vecina senck je izredno fino mletih, dobro pigmentiranih (predvsem temnejse, kaksne svetlejse so malo slabse) in resnicno cudovitih barv. Na razpolago je malo morje odtenkov, tako da bo vsaka prav zagotovo nasla nekaj zase, tako od povsem nevtralnih do malo bolj norih barv.

Nanasam jih z razlicnimi copici, odvisno na kateri predel veke, nanos je enostaven (ko se ga enkrat navadis :lashing: ), na zacetku je kar nekaj sencke povsod kjer je naj ne bi bilo, vendar ob uporabi pravega copica in tehnike je izpad minimalen.

Blendajo se lepo. Pod njimi vedno uporabim primer (UDPP, 2faced) ali kremno sencko, saj se tako veliko lepse oprimejo podlage in so tudi bolj obstojne. Ce jih nanasam samostojno jih po 2 urah ni vec na veki (so pa povsod drugej po obrazu :silly: ) tako da jih brez podlage ne uporabljam.

Ce jih zmesamo z vodo oz. nanasamo z mokrim copicem pridejo barve se veliko bolj do izraza, so bolj intenzivne, dlje obstojne in se lepse. Sama jih mokro nanasam predvsem takrat, kadar jih uporabim kot liner (kot liner se super obnesejo!).

Lahko jih zmesamo tudi z lakim za nohte in dobimo nove odtenke, prav tako z lip glossom, kar mi je sicer zelo vsec, vendar to pocnem redko, saj se mi enostavno ne ljubi :blush1:

Priporocam!

Cena je 5€ na carodejki, preko SS spletne strani se ceneje (glede na kolicino), kar se mi zdi ugodno in zagotovo jih bom se kupovala!

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico