Svetlinovo olje v izdelkih za telo

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA TELESA Svetlinovo olje v izdelkih za telo

Ta tema vsebuje 5 odgovorov, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of cupcake cupcake 5 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Od TUKAJ naprej nadaljujem z izdelki za nego telesa, ki vsebujejo svetlinovo olje:

Aldo Valdini Sensitiv Body Balsam- evening primrose oil, oats
    Sestavine: aqua, oenothera biennis oil, isopropyl palmitate, dimethicone, propylene glycol, sodium polyacrylate, avena sativa kernel extract, lactis lipida, tocopheryl acetate, glycerin, parfum, dimethiconol, cyclopentasiloxane, ethylparaben, methylparaben, butylparaben, isobutylparaben, propylparaben, phenoxyethanol, benzyl alcohol

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

Danes sem odkrila še en izdelek, ki vsebuje svetlinovo olje.
    Gre pa za BeBe Young Care Soft Body Balsam.

vir: http://www.bebe.de/produkt_details.asp?hauttyp=0&produkt_id=81&produkt_kat=6&rq=1

sestavine: AQUA, ETHYLHEXYL STEARATE, GLYCINE SOJA OIL, GLYCERIN, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, POLYGLYCERYL-2 STEARATE, SQUALANE, ELAEIS GUINEENSIS OIL, OENOTHERA BIENNIS OIL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CETYL ALCOHOL, SODIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, PARFUM.

Svetlinovo olje sicer ni ravno na začetku :ermm: bi katera lahko pokomentirala sestavine?

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

če ne bi mel parabenov, bi tole bilo sestavinsko zelo solidno mleko :thumbsup:

(tudi pri aldo valdini velja enako, čeprav pri tem mene osebno moti tudi prevelika odišavljenost..sploh zdaj, ko sem se navadila na bolj blage in natur vonje).

Profile photo of cupcake
    cupcake
    Član

No,da malo osvezim temo. Zadnjic sem odkrila se en izdelek s svetlinovim oljem,ki je sel takoj z menoj domov.

Glycine soja oil,helianthus annuus seed oil,olea europea fruit oil,oenothera biennis oil,simmondsia chinensis seed oil,malva sylvestris flower extract,helianthus annus seed oil,parfum,tocopherol,limonene,linalool,benzyl salicylate

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

tega sem si tudi jaz ogledovala (in BB, ki pa me ni prepričal), kakšen pa je vonj?
    btw – super embalaža+dozirnik :lashing:

Profile photo of cupcake
    cupcake
    Član

Tudi mene BB ni prepričal,ker ima alkohol že na 2.mestu :verymad: ( KLIK )
    Vonj je krasen meni osebno tole olje od vseh alverde olj najboljše diši. Nima tist hard vonj po naravni kozmetiki,diši po rožicah,medu…ne znam točno opisati hehe,skratka mmmmm. Koža je po uporabi noro mehka,nahranjena vonj se pa kar dolgo obdrži na koži.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico