Sušilci laka

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LAKI ZA NOHTE Sušilci laka

Ta tema vsebuje 11 odgovorov, ima 9 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Lyra Lyra 7 let, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of unsu
    unsu
    Član

Sem pregledala vse teme, pa nekako nisem našla odgovora. Torej :) zanima me, ali imate kakšne izkušnje s mehanskimi sušilci laka (torej na zrak, uv lučke itd.), se bi to splačalo nabavit? In koliko je to tudi uporabno?

hvala vsem :flower2:

Profile photo of rastalove
    rastalove
    Član

Jp, tole pa tudi mene zanima!

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Nimam nič od tega. Prav tako nimam nobenih izkušenj s tem. Meni zadostuje hitro sušeči nadlak.

Profile photo of Amarena
    Amarena
    Član

jst tut ne. Meni zadostuje SV nadlak, ki je res prfekten:D

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Vcasih sem se sanjala o temu, ampak ko sem si nabavila prvi hitro suseci nadlak, sem pozabila.. :)

Me pa tudi zanima ja..

kje se pa dobi hitro suseci lak?a to je tisti ki se ga cez da in je lak ze suh? :blush1:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Skoraj.. :)

Eden izmed teh je tudi Essie Good to Go, potem Sache Vite ne vem kaj ze.. :)

hwala :blush1:

Profile photo of pikicai
    pikicai
    Član

js mam od essence spray za sušenje laka……men je fuul dobr….res je lak prej suh :thumbsup:

meni pa ZELO ne ustreza….brezveze

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Jaz ga uporabljam samo za obnohtno kožico, ker je tako fajn masten :)

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Torej poročam: danes sem prvič sprobala S-he – quick dry spray. Po pršenju na nohte je lak zgledal suh ampak le po površju. Od spodaj je bil še vedno mehek. Tak da ni ravno praktično. Je pa bolj masten. Skratka meni je čisto brezvezen, zato ga kupila več ne bom. Ostajam pri g2g :wink1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico