Superge

Ars Cosmetica Forum OSTALO MODNI SVET Superge

Ta tema vsebuje 52 odgovorov, ima 22 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of nejko nejko 6 let, 1 mesec nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

@nina wrote:

…čeprav za kilometre delat pa ni zame ničesar boljšega od adidask…najraje imam črne in rjave…morajo pa biti lep model, predvsem pri obliki na sprednjem delu rada kompliciram :P :silly:

Aha, Adidaske so super, imam ene že kakšnih 6 let pa so kot nove, razen podplata, ki je malo oguljen.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

jaz pa ˝zbijem˝ vsake superge v manj kot enem letu, ne glede na to katere znamke. Je pa res da jih ogromno nosim :cool:

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Tud jaz menjam superge vsako leto, trenutno pa imam “najkice”… ene bele in ene črne :wink1:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Meni pa kakšni dve leti sigurno zdržijo.. :walk:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Uh, tema zame …
    Ravno se ubadam s spletnimi trgovinami … Najraje bi si svoje omiljene Mizunke naročila zunaj nekje, ker itak vedno jemljem isti model in isto številko, samo ne najdem nobene pametne štacune (razen ebaya, kjer je pa izbira Mizunk slaba).

Kakšna ideja?

Profile photo of ally
    ally
    Član

Fiki, se mi zdi, da vse tvoje predhodnice govorijo o fensi-šmensi supergah, ti pa o laufarcah :yes:

Sicer pa tudi mene mikajo Mizunke, čeprav so ful grde, ampak so na testih dobile ful dobre ocene.
    Pomoje jih bo treba iskat v tujino, na netu nisem našla nobene pametne štacune.

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Pišuka, možno … Tisto “za kilometre delat” me je zmotilo in zavedlo :lol1:

Ja, jaz imam drugače že nekaj let Mizunke, čeprav so zadnje leta bolj hodile na hitro hojo kot tek, no, zdaj jih je spet nekaj zagrabilo po khm letih … In se od njih ne ločim, bistveno bolje mi sedejo na nogo kot priljubljene Adidas ali Nike, samo cena mi kaj dosti ne diši.

Mah, sumim, da imajo po štacunah povsod pribl. enako ceno, zato se oziram po kakih spletnih štacunah …

Hm, pa bodo tebi, Adidasovi sponzoriranki, Mizunke sploh dišale? :lol1:

Profile photo of ally
    ally
    Član

Ne vem, moram enkrat sprobat, še prej se grem pa testirat :lol1:

Profile photo of darkrose
    darkrose
    Član

Sama sem ljubiteljica mojih superg iz pull and bear, stale so 30€ torej niso bile mega drage. So odlične za nosit :D:

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

sem se zagledala v LACOSTE SUPERGE :inlove:

vir

Mogoče katera ve kje se jih dobi pri nas? :ermm: rjave barve…

Profile photo of kresnicka
    kresnicka
    Udeleženec

Mojcaaa, točno te sem včeraj videla v Stiefelkőnigu in v Humanicu … sicer v Avstriji, ampak mislim, da bi se morali dobiti tudi pri nas, saj so kolekcije po večini iste (le da se pri nas česa večkrat ne dobi :( ). V resnici zgledajo veliko bolj šajni kot tu na sliki.

Jaz sem se pa v ene Dieslove zagledala … :inlove:

Vir

Profile photo of Amarena
    Amarena
    Član

waw..tele Lacostove so lepkane. ampak če so še bl šajni kot na slikci pa potem očitno ne bojo zame. so pa lepe ja.okoli katere cifre pa se sploh vrtijo cene Lacostovih supergic?

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Če se ne motim imajo tudi Peko trgovine Lacoste zadeve…

Jaz sem pa maja iz NYC-ja prinesla takšne lepotičke. :D

vir

Profile photo of kresnicka
    kresnicka
    Udeleženec

Lacoste imajo svojo ceno … mislim (če sem si prav zapomnila) da so bile 99 € (kot večina njihovih superg).

Maestra, res so lepe …super pisane pumice. :thumbsup:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

kresnicka, točno to sem želela. Nekaj posebnega, pisanega. In še drage niso bile. Itak so v Ameriki te zadeve ful ceneje. Ful rada jih nosim. Seveda pa so to šminkerske superge. :lashes2:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico