SUPERDRUG – The Little Green Tin

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Nega ustnic SUPERDRUG – The Little Green Tin

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

vir

sestavine : petrolatum, aroma, isopropyl myristate, benzyl alcohol, limonene, aloe barbadensis leaf extract

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Embalaza je kovinska posodica/loncek s pokrovckom ki dobro tesni, tako da je primerna za transport. Doziranje je s prsti in je zato rahlo tezavno in nehigienicno.

Ima izredno prijeten, svez vonj po zelenem jabolku.

Sam balzam je goste, maslene konsistence, v posodici zgleda bel, na kozi pa je popolnoma prozoren.

Namenjen je suhi kozi in suhim ustnicam in pri svoji nalogi se izkaze zelo dobro.
    Kljub temu, da se izdelkom ki vsebujejo petrolatum sicer raje izogibam, mi je ta izdelek vsec in ga rada uporabljam.

Uporabljam ga na komolcih, ce imam zelo suhe, na kolenih in na ustnicah. Kozo res lepo navlazi in nahrani, za sabo pusca minimalen film, kar pa mi je v zimskih mesecih vsec, vsaj na ustnicah, saj tako ustnice res zasciti pred mrazom in zato se mi zdi da bi ustrezal tudi tistim, ki imajo zelo izsusene/razpokane. Sama nimam zelo izsusenih ustnic (razen obcasno pozimi), vendar balzam vseeno rada uporabim predvsem takrat, kadar vem, da bodo izpostavljene mrazu, vetru itd. (npr. na smucanju).

Cena je ugodna, okoli 2€, v posodici je kar 20g izdelka, ki se ga porablja zelo pocasi, zato je cena vec kot upravicena. Sama ga verjetno ne bom vec kupila, niti ne vem kdaj ga bom porabila, saj imam v ta namen kar nekaj podobnih izdelkov.

Priporocam!

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico