SUNDANCE – Aloe Vera Apres Gel

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 6 let, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Opis izdelka:
    ‘Sundance Apres gel po sončenju aloe vera
    Hladi in pomirja kožo po sončenju. Gelni koncentrat vsebuje 98% čisto ale vero. S svojim visokim deležem aloe vere gel pomirja kožo po sončenju. Za lepo, dolgotrajno porjavelost. Koži nevtralen pH.’

(prepisano z deklaracije)

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Tale gel sem si kupila zaradi super sestavin, težav z alergijami na sonce in izredno nizke cene (okoli 3, 4eur).

Po sončenju se super obnese, lepo je mazljiv (na vlažni koži pe bolj), zadovoljivo hitro se vpije, če ga lepo vtreš v kožo, pušča sicer lepljiv film, ampak je zaradi učinka in sestavin to vredno ‘potrpet’.
    Kožo lepo pomiri, tudi ko se mi je spustila alergija (po rokah in dekolteju sem bila taka kot da sem padla v koprive), in je bila koža srbeča in pekoča, mi je gel vse skupaj lepo pohladil in pomiril, zjutraj je bila koža v najlepšem redu in dobrem stanju.

Porabi se ga izredno malo – 1 pritisk na pumpico zadošča za eno celo roko in cel dekolte, 3 pritiski so skoraj dovolj za celo telo. Zato sem ga kljub celotedenski uporabi (za oba) porabila zgolj tretjino.

Embalaža je praktična – na pumpico. Struktura je srednje gost gel. Vonj je nek nežen, umeten a nevsiljiv in se hitro razdiši.

Fuuul priporočam hranjenje v hladilniku ker zvečer, po celodnevnem izpostavljanju soncu hladen aloe verin gel noro paše!

Ocena +4/5 zaradi lepljivosti

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ta gel za po sončenju sem si letos nabavila po priporočilu punc s foruma. :lashing:

Z njim sem bila zelo zadovoljna. Že pred njim sem uporabljala Sundance gel za po sončenju (modra plastenka), ampak ta se mi zdi še boljši. :dance1:
    Če ga naneseš preveč pusti rahlo lepljiv občutek, ampak mene to ne moti preveč (ker ni tako zelo lepljiv).

Najbolj mi je všeč embalaža, ker je na pumpico in je zaradi tega doziranje enostavno in hitro.

Cena je smešno nizka (za tako kvaliteten izdelek in za tako radodarno količino) – mislim, da je okrog 3€.

Splošna ocena: 4/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico