SUKI – Shitake facial toner

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Toniki SUKI – Shitake facial toner

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

vir

Sestavine:
    Organic rose (rosa canina) petal infusion in pure filtered water (aqua), standardized shitake (Ientinus edodes), burdock (arctium iappa), & olive (olea europea) leaf extracts, distilled extracts of shitake (Ientinus edodes), burdock (arctium iappa), comfrey (symphytum officinale) & rose (rosa canina), witch hazel (hamamelis virginiana) distillate, organic, food grade aloe vera (aloe barbadensis), natural vitamin c, seaweed (algae) extracts & pure, premium, steam distilled essential oils.
    Active ingredients standardized shitake, burdock, & olive leaf, natural vitamin c.

Opis izdelka:
    Tonik iz šitake gob, repinca in oljčnih listov deluje močno antioksidantno in je primeren za suho, mešano, zrelo in občutljivo kožo. Celice okrepi, poškodovano kožo pomaga obnoviti, ščiti pred vremenskimi vplivi in strupi iz okolja in deluje antiseptično ter vlažilno.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Tonik sem dobila za darilo in moram priznati, da mi je bil zelo vsec, pravzaprav enako kot drugi Suki tonik.
    Embalaza je izredno prakticna za doziranje, sam tonik pa izredno koncentriran. Ima izrazit vonj, tako da pred nakupom predlagam, da ga povohate ;)
    Na moji mesani kozi se je dobro obnesel in cudovito opravil nalogo vlazenja, koza je bila po uporabi sijoca in mehka, nic me ni zategovalo in dostikrat sem nego zakljucila kar s tonikom (sploh poleti). V kombinaciji z essential care cistilnim gelom in kremo se je dobro obnesel, uporabljala sem ga priblizno 4 mesece (dokler ga nisem porabila) in vsekakor gre za enega izmed boljsih tonikov, kar sem jih preizkusila.
    Glede na to da je res izredno koncentriran bi bil primeren tudi za mesanje z zelenim cajem oz. vodo, vendar sama tega nisem prakticerala, ker me je bilo strah, da se bo prehitro pokvarilo, vsak dan posebej pa se mi ni dalo packat.
    Cena je okoli 30€ in glede na to da gre za res ucinkovit tonik, ki izpolni moja pricakovanja, se mi cena ne zdi pretirana (je pa vsekakor visoka) in vam predlagam, da ga preizkusite, ce ste glede tonika zelo zahtevne in vam predstavlja pomemben del vase dnevne nege. Tudi ostanke necistoce je dobro odstranil tako da z moje strani res same pohvale.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico