SUKI – Obrazna glina

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Pilingi in maske SUKI – Obrazna glina

Ta tema vsebuje 4 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Lyra Lyra 5 let, 3 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

vir

Sestavine:
    rose canina aqua, kaolinite, oryza sativa, salix alba, anthemis nobilis, camellia sinensis, vitis vinifera, hamamelis virginia, glycerine, aloe barbadensis, rosa canina, calendula officinali, ethyl alcohol, avena sativa, algae, xanthan gum, zinc oxide, essential oils.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Tole masko sem poskusila z mini kitom. Tam je v takšni majhni flaški in jaz je imam dovolj za 2x. Čeprav je malce težav jo dobit iz flaške.

Maska je zelo prijetne konsistence. Res je gladka in se fajn nanaša. Jaz jo nanesem na očiščen obraz in pustim, da se posuši. Potem jo sperem z mlačno vodo.
    Primerna je za mastno kožo. In na mojo (z)mešano kožo je bla ravno pravšnja. Kožo res očisti odvečnega sebum in jo napne.
    Večkrat sem jo uporabila tudi tako, da sem si zvečer namazala posamezen mozolj in pustila čez noč. Mozolj se je tako precej hitreje posušil.

Vonj je tudi prijeten, zeliščni.
    Originalna embalaža je precej bolj priročna, ker je na pumpico.

Edina ovira je spet cena. Maska stane okrog 40€.

Splošna ocena:
    4/5

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Masko sem kupila zaradi Ninine dobre ocene, vendar se na moji mesani kozi z izsuseno povrhnjico ni ravno najbolje obnesla.
    Maska se lepo nanasa, embalaza je prakticna za doziranje, na kozi sem jo pustila nekaj minut in nato sprala z vodo. Po uporabi je bila koza vidno ociscena, napeta, vendar me je tako zategovalo, da sem morala res takoj nanesti tonik (essential care citrusni) in kar veliko kolicino kreme (essential care vrtnicna), saj mi je ocitno res posrkala ven vso mascobo. Maska se bo po mojem mnenju fantasticno obnesla na mastni kozi, na mesani je za preizkusit oz. bo bolj primerna za obcasno uporabo, za normalno in suho kozo pa najverjetneje ne bo.
    Sama jo uporabim priblizno enkrat mesecno, ce si res zelim konkretnega ciscenja, veckrat pa ne, saj se mi zdi da je moja koza ne potrebuje.
    Cena je 41,81€ kar je za moje pojme in glede na mojo potrebo po taksni maski veliko, zato je verjetno ne bom vec kupila, jo pa priporocam vsem z mastno kozo.

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

To glino sem kupila že pred časom in sem jo že skoraj do konca porabila.

Sama jo zelo redko porabim kot masko čez cel obraz. Raje jo uporabljam na posameznih mozoljih oz. kar na celem področju če je mozoljev več na kupu, ter pustim čez noč.

Glina je tekoče konsistence in umazano bele barva, ki se na obrazu posuši. Po obrazu se lepo razmaže in tudi če se uporablja kot maska se je zelo malo porabi.
    Meni zelo diši, kot skoraj vsi Suki izdelki ;)

Vsekakor vredna vsakega evra, in ko jo porabim bom definitivno ponovila nakup.

5/5

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Uporabila sem jo kar nekajkrat..in po nekajtedenski uporabi Suki izdelkov za obraz bi za naj izdelek za obraz izbrala prav obrazno glino :thumbsup: . Krasna stvar za občasne nečistoče na obrazu – jaz jo po čiščenju nanesem na vlažen obraz, pustim ok. 10min in sperem. Odlično očisti in pomiri kožo, meni ima zelo prijeten vonj, koža je nekaj časa po spiranju maske še malo napeta. Zelo učinkovito se izkaže tudi pri lokalnem nanosu na vnet mozolj (če pustite dlje časa, nanesite res samo na mozolj).
    Sestavine so dobre, primerne za nečisto kožo in tudi za občasen tretma kože, ki nima izrazitih ogrcev in mozolj, ampak potrebuje samo občasno temeljito čiščenje.
    Kaolin deluje očiščevalno, rižev škrob absorbira odvečno maščobo, ekstrakt bele vrbe in kamilica delujeta protivnetno, hamamelis deluje adstringentno, aloe in ognjič pomirjata.
    Jaz za en nanos (kot masko) porabim 5-6 pritiskov na pumpico.
    Sprobala sem že nekaj glinenih mask – mirno lahko rečem, da je ta najboljša do zdaj.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico