SUKI – negovalni šampon

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega in oblikovanje las Šamponi SUKI – negovalni šampon

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Ezz Ezz 8 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

SESTAVINE: Potassium cocoate from organic oils (olea europaea), organic extracts of neem (azadirachtata indica), chamomile (anthemis nobilis), calendula (calendula officinalis), rosemary (rosemarinus officinalis), lavender (Iavandula augustifolia), horsetail (equisetum spp), & horse chestnut (aesculus hippocastanum), rice (oryza sativa) & oat (avena sativa) amino acid, yerba (eriodictyon californicum) protein, sodium cocoyl glutamate (glucose), ricinoleic acid, sodium pca, natural vitamin e (tocopherol), & pure, premium, steam distilled essential oils.

vir

Profile photo of Ezz
    Ezz
    Član

Šampon sem uporabil ene 3-krat in moje ugotovitve so:
    Plusi:

• nevsiljiv/nevtralen vonj
    • po uporabi lasje niso nagajivo radovedni in zavzamejo obliko frizure, tako da ni nujna uporaba raznih utrjevalcev pričesk (in s tem nanos maščevja nazaj na lase)
    • lasje zgledajo zdravo umito (in ne superlesketajoče, umetno bleščeče)
    • prikupna embalaža
    • brez konzervansov

Minus:

• pumpico za nanašanje moraš konkretno napumpati, da naneseš ustrezno količino šampona v dlan (ali pa jaz pretiravam? :dontknow:)

Izdelek priporočam :thumbsup:

Profile photo of Ezz
    Ezz
    Član

@ezz wrote:

• po uporabi lasje niso nagajivo radovedni in zavzamejo obliko frizure, tako da ni nujna uporaba raznih utrjevalcev pričesk (in s tem nanos maščevja nazaj na lase)

Seveda morate imeti lase postrižene v obliko frizure, da jo dlačevje lahko potem zavzame :yes:
    Pri meni lasje padejo v ‘kr neki’ :afrohair: , torej je bila zgodba o frizuri izmišljena. Če povzamem, ker nisem lastnik frizure mi je pri tem šamponu izredno všeč, da mi lasje padejo v mojo ‘kr neki’ pričesko.

P.S. Se pa zdim sam sebi zelo pomemben, da sebe citiram… :lol1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico