Suki izdelki za obraz

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OBRAZA Suki izdelki za obraz

Ta tema vsebuje 187 odgovorov, ima 25 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Ivana Ivana 4 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

TUKAJ smo se že pogovarjali o ugodnih lastnostih jojobinega olja za nego mešane kože (sploh kadar se pri takšnemu tipu kože pojavijo še območja izsušenosti).
    Zdaj imam na testu Suki facial moisture serum z modro kamilico in ameriškim slamnikom – všeč mi je, ker je na prvem mestu jojobino olje :thumbsup: . Izdelek je označen kot serum – gre za mešanico različnih olj. Namenjen je vsem kožnim tipom, po sestavinah sodeč pa bi ga jaz najbolj priporočala ravno za mešano kožo, ki ima občasne izbruhe nečistoč in hkrati tudi občasne izsušene predele.
    Bom poročala, kako se bo obneslo :lashing:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Nina – kako je s konzervansi pri Suki kozmetiki?

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Pri izdelkih, ki vsebujejo vodo in seveda potrebujejo nekaj konzervansov, ni nič posebej navedeno. Lahko torej samo sklepamo, da je določen izvleček ali eterično olje dodano kot konzervans. Izdelki imajo rok trajanja 6 mesecev po odprtju. Toniki so na sprej.

Suki je ameriška znamka in tam imajo drugačne predpise za kozmetične izdelke kot pri nas. Tudi sestavine niso navedene po klasičnem INCI sistemu, ampak bolj opisno. Meni bi bolj ustrezal klasičen INCI seznam sestavin :yes:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Da malo poročam o prvih vtisih :yes: :

Sprobala sem obrazno glino (transformative facial clay), ki se lahko uporablja za čiščenje obraza (nanese, umije, izpere) ali kot maska. Presenečena sem bila nad prijetnim vonjem, sestavinsko mi je zelo všeč. Mislim, da bi svojo funkcijo boljše opravila, če bi jo pustila nekaj minut na koži..malo prehitro sem jo sprala.

Tonik z belo vrbo, aloe, kamilico in čajem me je zelo pozitivno presenetil – ponavadi meni zelo naravne stvari smrdijo, tale ima pa prav lep bagodejen zeliščni vonj :cool: . Konzervansi niso posebej navedeni, tako da bom jaz tonik po odprtju kar redno uporabljala, da ga v primernem roku porabim do konca. Nekaj zaščite pred mikroorganizmi je na račun embalaže-spray z majhno luknjico.

Krema za oči vsebuje krasna olja (jojobino-na prvem mestu, boragino, svetlinovo..), rastlinske maščobe in vitamin C (v stabilni obliki). Je bolj mastne konsistence-super za zvečer, za čez dan zame premastna. Po obliki ni ravno klasična krema, bolj hranljiv balzam..primeren tudi za ostala manjša občutljiva mesta na obrazu.

In še serum z modro kamilico in ameriškim slamnikom, dobro izbrana kombinacija olj, ki je res primerna tudi za mešano kožo. Po nanosu se mi sicer ni takoj vpil (lahko bi ga malo manj nanesla), se mi pa koža razen malo po nosu zjutraj ni nič svetila :thumbsup: .

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Nina, a maš to ta mini set? anti-imflamatory?

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Jaz nimam tega seta – v anti-inflammatory setu so vključeni vsi omenjeni izdelki razen kreme za okrog oči (plus še nekaj drugih).

Možnost naročila testerjev Suki: :link:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

o Sukiju sem res slišala že same pohvale

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sestavine Seruma z modro kamilico in ameriškim slamnikom:

organic jojoba (simmondsia chinensis), grapeseed (vitis vinifera), & sunflower (helianthus annus) oils infused with organic chamomile (anthemis nobilis), organic echinacea (echinacea angustifolio), borage (borago officinalis), evening primrose (oenothera biennis) & rose hips (rosa canina) oils, rice germ (oryza sativa) & hazelnut (corylus americana) oils, blue chamomile (anthemis nobilis) & echinacea (echinacea angustifolio) oils, organic mixed tocopherols & pure, premium, steam distilled essential oils

Kratek komentar:
    To, da sem navdušena nad jojobinim oljem..zdaj verjetno že vsi veste :lashing: . Velik plus dobita tudi boragino in svetlinovo olje :thumbsup: . Olje grozdnih pešk in sončnično olje sta malenkost bolj hranljiva. Serum je označen za vse tipe kože-osebno mislim, da je najbolj primeren za mešano, normalno in suho; za zelo mastno kožo ga jaz ne bi priporočala, pri zelo suhi koži pa bi verjetno bil potreben še kakšen dodatek zelo hranljive maščobe.
    Kamilica in am. slamnik imata protivnetno in pomirjevalno funkcijo..kar je seveda koristno pri mešani koži, ki občasno izkazuje nagnjenost k mozoljem. Za obstojnost olj je dodan antioksidant vitamin E.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Priporočilo glede nanašanja seruma – dosti boljše je, če se ga nanese zelo malo..ena kapljica se na roki mogoče res zdi malo, vendar se serum zelo razmaže. Pri meni je boljši efekt (glede občutka in izgleda kože naslednje jutro), če seruma nanesem manj.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Meni se odlično obnese glina..v primeru, da jo pustim par minutk na obrazu preden sperem. Ta izdelek ima velike možnosti, da postane moj must-have :yes:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Ezz si ti že sprobal svoje testerčke..bi rada moško mnenje prebrala :lashing:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

jaz pa že prav težko čakam, da Sukijevci pridejo z dopusta :)

Profile photo of lukav
    lukav
    Član

@nati wrote:

jaz pa že prav težko čakam, da Sukijevci pridejo z dopusta :)

so že nazaj z dopusta :)

mimogrede, trenutno so na voljo sledeči vzorčki…. (najlažje pridete do njih prek http://www.suki.si ali na info@naturellepharm.com )

suki negovalna kozmetika

facial toner with shitake, burdock & olive leaf (tonik za mešano/suho kožo, antioksidanti)
    facial toner with white willow, aloe, chamomile, & tea tree (tonik za mešano/mastno kožo, naravni salicini, deluje protivnetno)
    facial moisture serum with blue chamomile & echinacea (vlažilni serum za mastno kožo, uravnava izločanje maščob)
    hand & body cream (krema za telo)
    butter cream salve (maslen balzam za suho kožo po telesu)

suki color naravna ličila

tinted active moisturizer – natural (puder)
    tinted active moisturizer – bronze
    liquid formula concealer – flax (korektor)
    liquid formula concealer – linen
    pure cream stain (lip/cheek) – opal (kremna barva)
    pure cream stain (lip/cheek) – dahlia
    triple cream eye definer – smoke (kremno senčilo)
    triple cream eye definer – amber

čez kak teden pa bodo (spet) na voljo tudi vzorčki izdelkov kot so:

– lemongrass cleanser, nežni luščilec z limonino travo, kamilico in vitaminom C za vse tipe kože
    – velvet facial creme, žametna krema za obraz z liposomi in koncentriranimi naravnimi antioksidanti za vse tipe kože
    – complexion brightening cream, intenzivna krema za svetlejšo polt z encimom-C, lanom & čistim voskom vrtnice za mešano, suho, ali zrelo kožo
    – serum carrot, vlažilni serum s korenjem, miro & sandalovino za suho, zrelo ali mešano kožo
    – cleansing lotion, čistilni losjon s svežim žajbljem, limono & materino dušico

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Welcome back, lukav :)

Testerji tonika z belo vrbo so samo še štirje.
    Če boste naročevali testerje, pošljite želje in podatke na info@naturellepharm.com in dopišite, da ste člani foruma Ars Cosmetica.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

lukav, jaz sem že poslala mejl…a ga pošljem še enkrat al je zabeleženo?

juuuj, še triple cream eye definer – smoke (kremno senčilo) bi probala :)

same zanimive stvari

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico