SUKI – Intenzivna vlažilna maska za svetlejšo polt z vit. C

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Pilingi in maske SUKI – Intenzivna vlažilna maska za svetlejšo polt z vit. C

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

vir

Sestavine:
    Infusion of organic roses (rosa canina aqua), organic jojoba (buxus chinensis), evening primerose (oenothera biennis), rose hip (rosa canina), grapeseed (vitis vinifera), & rice germ (oryza sativa) oils infused with organic roses (rosa canina), chamomile (anthemis nobilis), calendula (calendula officinalis), & comfrey (symphytum officinale), beeswax (cera alba), shea butter (butyrospermum parkii), rose wax (rosa canina), time release vitamin c (ascorbyl glucoside), flaxseed extract (linum usitatissimum), pure vegetable glycerin (glycerine), vegelatum (holus oleaarius), standardized white willow (salix alba), green tea (camellia sinensis), grapeseed (vitis vinifera) & chamomile (anthemis nobilis) extracts, organic calendula (calendula officinalis), lavender (lavandula augustifolia), chamomile (anthemis nobilis), rose (rosa canina) extracts, I-carnitine amino acid, true wasabi extract, brewer’s yeast (saccharomyces cerevisiae) extract, lecithin, gums arabic (acacia catechu) & xanathan, & pure, premium, steam distilled essential oils.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Masko sem dobila za darilo, sama je verjetno ne bi kupila (ce je ne bi prej sprobala).
    Imam mesano, zahtevno in predvsem obcutljivo kozo in nasplosno mi je maska zelo vsec. O kaksni posvetlitvi koze ne morem porocati, je pa res da temu niti nisem posvecala posebne pozornosti.
    Embalaza je izredno prirocna (50ml steklenicka na pumpico) in pravi okras kopalnici ;)
    Uporabljam jo vsak vecer pred spanjem (po ciscenju in pred tonikom), s pomocjo prstov jo vmasiram v kozo in nato odstranim z vatko namoceno v tonik (ponavadi je to essential care citrusni tonik).
    Glede na teksturo gre za bel,dokaj tekoc gel in ne masko v klasicnem pomenu besede (gosta), ki se izredno lepo razmaze, zato se je kolicinsko porabi resnicno malo.
    Kaksnih posebnih ucinkov nisem opazila, mi je pa zelo vsec videz koze po nanosu in predvsem njena mehkoba. Verjetno bi jo brez problema v svojem dnevnem ritualu lahko spustila, vendar mi enostavno odgovarja malo ekstra razvajanja.
    Cena je, a prav vidim :scared: na bb naturi malo pod 50€ kar se mi zdi nesramno veliko, tako da je sama verjetno ne bom kupila, sploh glede na to da nima nekega pomembnega mesta pri moji negi, verjetno se bom raje odlocila za Sophyto masko, ce pa imate moznost vam vsekakor priporocam da jo sprobate.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico