SUKI – Complexion brightening cream

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Kreme in losjoni SUKI – Complexion brightening cream

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 7 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Sestavine:
    Infusion of organic roses in filtered water (rosa canina aqua), organic jojoba (buxus chinensis), evening primrose (oenothera biennis), rose hip (rosa canina), rice germ (oryza sativa), & grapeseed (vitis vinifera) oils infused with organic roses (rosa canina), calendula (calendula officinalis), comfrey leaf (symphytum officinale), & lavender (Iavandula augustifolia), beeswax (cera alba), shea butter (butyrospermum parkii), rose wax (rosa canina), time release vitamin C (ascorbyl glucoside), standardized white willow (salix alba), green tee (camellia sinensis) & grapeseed (vitis vinifera) extracts, fermented organic calendula (calendula officinalis), chamomile (anthemis nobilis), & rose (rosa canina) distilled extracts, l-carnitine amino acid, brewer’s yeast (saccharomyces cerevisiae) & true wasabi extract, organic, food-grade lecithin, gums arabic (acacia catechu) & xanthan, cetearyl alcohol, & pure, premium steam distilled essential oils.

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Ali katera to uporablja in kako se kremica obnese?
    Meni je na kozi v redu (sem prejela testercke) – res mi jo nahrani in koza je po uporabi zelo mehka in gladka. Tudi kot podlaga za puder mi je super.

Ali zadostuje ta kremica kot zascita pred soncnimi zarki cez celo leto ali je poleti potreben nanos kreme z ustreznim faktorjem? Namrec prebrala sem, da nudi naravno zascito pred soncnimi zarki. :P

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

zascita v tej kremici je vsekakor prenizka, tako da rabis cez se dober faktor :thumbsup:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico