SUKI – Butter cream salve

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nati Nati 5 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Opis izdelka:
    Intenziven, večnamenski balzam za roke in telo zagotavlja takojšnje vlaženje suhe in razpokane kože, pospešuje celjenje, varuje kožo in preprečuje nadaljnje poškodbe. Primeren je za utrujene roke in noge, komolce, izpuščaje, obnohtno kožico, modrice, opekline in strije. Tako kot vsi suki izdelki, je tudi masleni balzam primeren za vašega novorojenčka.

Sestavine:
    Organic evening primrose (oenothera biennis), rose hip (rosa canina), chamomile (anthemis nobilis), calendula (calendula officinalis), arnica (arnica montana), comfrey (symphytum officinale), & lavender (Iavandula augustifolia) infused oils of grapeseed (vitis vinifera), apricot kernel (prunus armeniaca), sunflower (helianthus annus), & rice (oryza sativa) germ, organic shea butter (butyrospermum parkii), cocoa butter (theobroma cacao) & coconut (cocos nucifera) oil, beeswax (cera alba), organic mixed tocopherols (tocopherol), & pure, steam distilled essential oils.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Multi uporaben Sukijev izdelek, ki pa pri meni nazalost ni nasel nepogresljivega mesta.

Embalaza je steklen loncek z veliko odprtnino, ki je dokaj neprakticen in nehigienicen (jaz za doziranje uporabljam zlicko) vendar glede na gostoto drugacen ze skoraj ne bi mogel biti.

Gre za izredno gosto maslo svetlo rumene barve, z mocnim vonjem (tako kot vecina suki izdelkov) po zeliscih. Je izredno masten, ob stiku s kozo se hitro stopi.

Kot kremo za telo ga nisem uporabljala saj imam normalno kozo in ne potrebujem tako mocne nege, uporabljala sem ga na posameznih suhih predelih (komolci, kolena) kjer je kozo sicer lepo nahranil vendar se vpija res zelo pocasi.
    Sprobala sem ga tudi po dlaneh vendar mi zaradi pocasnega vpijanja in mastnosti ni odgovarjal, morda bi ustrezal kaksni z izredno suho kozo.

Sicer dober izdelek namenjen zares izredno suhi kozi vendar mene osebno malo moti res mocan vonj.

Cena je 26,20€ za 50ml kar je kar veliko, ceprav je poraba res minimalna, vendar se po mojem mnenju najdejo enaki ali boljsi izdelki za veliko nizjo ceno, tako da priporocam res samo tistim z izredno suho kozo, ce vam je vsec vonj.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Tale Sukijev balzam sem dobila v dar, a tudi pri meni ne najde ustreznega mesta.
    Vonj je sicer čudovit, čisto ‘sukijevski’, tudi precej močan in še kar obstojen na koži.

Dejansko se ga lahko uporablja za komolce, pete, roke, za noge, celo za po britju se dobro obnese, ali pa za nego obnohtne kožice. Vpije se ravno toliko kot kako drugo mazilo na osnovi olj, torej bolj slabo. Mene moti predvsem trdna struktura. Maslo je izredno trdo in ga je težko dobiti iz lončka, ki je btw steklen in lahko pri ravnanju z mastno vsebino kaj hitro zleti iz rok.

Jaz si ga kupila ne bi, ker imam za vsako od zgoraj naštetih funkcij svoj izdelek, a če rabite kak multipraktik, bo tale Suki kar pravi. Cena se mi glede na porabo ne zdi previsoka.

3/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico