SUKI – balzam za ustnice

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Nega ustnic SUKI – balzam za ustnice

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 7 let, 6 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

SESTAVINE: Organic jojoba (buxus chinensis), sunflower (helianthus annus) & grapeseed (vitis vinifera) oils infused with organic chamomile (anthemis nobilis) & calendula (calendula officinalis), beeswax (cera alba), organic vitamin e (tocopherol), & pure, premium, steam distilled essential oils.

vir

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Tale Suki balzam za ustnice sem si nabavila zaradi vsesplošnega navdušenja nad Suki izdelki.

Je zelo gost in precej trd, to pomeni, da se ne nanaša ravno fajn. Moraš kar precej potegov po ustnici naredit, da je dovolj. Vendar zaradi tega, ker je precej trd, kar taja, traja in traja. Jaz ga imam že nekaj mesecev pa ga še nisem porabila pol.
    Ustnice naredi zelo mehke. Ni ga treba nanašati vsako uro, ampak jih celo nahrani za dlje časa. Moje ustnice so zelo suhe in razpokane. Vendar so sedaj (odkar uporabljam Suki) manj razpokane.

Vonj je prijeten, nežen, rahlo po limoni.

Kupila sem ga na spletni strani bbnatura, stal je malo pod 10€ (to se mi zdi kar veliko za balzam za ustnice).

Splošna ocena:
    4/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico