Suho krtačenje kože

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA TELESA Suho krtačenje kože

Ta tema vsebuje 5 odgovorov, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Plain Jane Plain Jane 2 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Plain Jane
    Plain Jane
    Član

Prakticira katera ‘dry brushing’? Jaz sem si danes nabavila krtačo in bom začela. Upam samo, da bom vztrajna. :P

Meni je za razumevanje in napotke najbolj pomagal tale post:
    http://smallbitsofloveliness.blogspot.com/2013/08/suho-krtacenje-koze.html?m=1

Bi se še katera pridružila? :)

Profile photo of mademoiselleT
    mademoiselleT
    Udeleženec

Js sem nekaj časa to prakticirala, potem sem pa padla iz ritma. :lol1: Trenutno mi je ljubša rokavica, ki jo uporabim med tuširanjem (tako opravim dve stvari hkrati – namilim se in pospešim krvni obtok). Za zjutraj mi je pa zmanjkalo časa – žvrkljanje olja, joga, zelenjavni sok, zajtrk…in potem sem res padla iz ritma, pa je kar težko spet začet. :lol1:

Plain Jane
    Član

Jaz še kar vztrajam, sem pa imela vmes daljšo pavzo, ker sem bila očitno pregroba in sem si na določenih mestih popraskala kožo, tako da sem dobila par manjših rdečih flekov (kot da greš v kratkih hlačah na tobogan in te fino “opeče” :lol1: ).

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sem prakticirala to zadevo par mesecev eni dve leti, potem sem pa nekako padla iz ritma.
    Je pa definitivno ful pomagalo, tako da hvala za opomnik, bom še prakticirala :).

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Sem nekaj časa razmišljala, da bi to začela prakticirati, potem sem pa opazila da so te piling rokavice precej cenejše, tako da imam kar to, piling in umivanje vse v enem :lol1: Pa naredijo zelo mehko kožo, samo moraš biti isto previden, ker si prav tako lahko odrgneš kožo.

Plain Jane
    Član

Moji suhi in izredno k srbečiči nagnjeno kožo tole ne ustreza preveč. Mi samo poslabša stanje. :no: Mogoče bi lahko zadevo izvajala samo na kritičnih predelih? :ermm:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico