Suhada Nature izdelki za telo (Lidl)

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA TELESA Suhada Nature izdelki za telo (Lidl)

Ta tema vsebuje 10 odgovorov, ima 7 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of UG84 UG84 6 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

v Lidlovem prospektu sem opazila linijo certificirane naravne kozmetike (BDIH in NaTrue certifikat), na voljo bo od 6.12. dalje

še posebej tema za telo.. :wink1:

v prospektu mi je padel v oči šampon, maslo za telo in krema za tuširanje.

Profile photo of kresnicka
    kresnicka
    Udeleženec

Jaz sem tudi zasledila to kozmetiko v reklamnem letaku in bom najbrž nabavila kaj … Upajmo na solidne sestavine! :P

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Mika me maslo za telo, mogoče tudi krema za roke in balzam za stopala. :lashing:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Večina stvari (beri: skoraj vse :roll: ) ima na prvem, drugem ali najmanj tretjem mestu ALCOHOL. :verymad:

Kupila sem le olje za telo, ki mi noro diši. :lashing: :sendlove:

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Sem danes čisto pozabila it pogledat za to linijo… Upam, da me še jutri kaj počaka – kak losjon za telo ali olje bi sprobala :)

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

kaj pa maslo, ima tudi alko? :unsure:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

@kuki* wrote:

kaj pa maslo, ima tudi alko? :unsure:

:yes: :(

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

beda :roll:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Jap! :verymad: Zato pa ni šel z mano, ampak je lepo ostal na polički. :silly:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

ja groza..jaz si nisem mislila, da bodo sestavinsko tako slabi.
    Edino dobro je olje, ki ga je kupila tassa :))

body butter ma alko na drugem mestu :hairup: ..mogoče da je losjon za telo malo manj slab kot ostali izdelki:)) ma alko sicer na tretjem mestu..pa sestavine so se mi na hitro zdele malenkost boljše od mleka za telo.
    krema za roke, balzam za stopala, geli za tuširanje itn – vse alko na 2. mestu…za vodo.

Profile photo of UG84
    UG84
    Član

Tole je sicer malo pozno, ampak lani sem jaz pri njih kupila piling za telo. To, da je grob bi še šlo, ampak po parih uporabah se je pa izkazalo dazaradi visoke vsebnosti eteričnih olj draži kožo in je šel v smeti…je domači piling boljši :yes:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico