SUBRINA – Strawberry Sorbet

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Čiščenje telesa SUBRINA – Strawberry Sorbet

Ta tema vsebuje 5 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of junija junija 5 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

vir-slika je moja

vir-slika je moja

Aqua, Sodium Laureth Suldate, Cocoamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Glycerin, Sodium Chloride, Styrene/Acrylates Copolymer, Parfum, Sodium Sitrate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, CI 16255, CI 19149, CI 15985, Benzyl Alcohol

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Gel sem kupila zato, ker je v trgovini pristno dišal po jagodnem sorbetu. Doma me je nekoliko razočaral, saj je vonj prav nasilno sladek tako, da ga sem se ga po kakšnih treh uporabah že naveličala. Gel je med gostejšimi, peni se dobro. Najverjeneje ga ne bom kupila več, saj sem se ga tako kot večino Subrininih gelov zelo hitro naveličala. Njihovi geli so po vonjih kar edinstveni in nezamenljivi in mislim, da je prav v tem težava da se jih človek hitro naveliča, saj so zelo markantni. Cene se ne spomnim mislim pa, da več kot 3€ ni znašala.

Ocena 3/5.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Tale gel za tuširanje sem si kupila, ker mi poleti zelo pašejo sadni, osvežilni vonji.
    Tak vonj ima tudi ta gel.
    Meni je zelo odgovarjal. Še posebej vonj, ki te res spomni na sadni, jagodov sorbet.

Konsistence je zelo redke. To me je malo motilo, ker se ga prehitro zlije preveč in je zaradi tega tudi poraba večja.

Kupila sem ga v DM-ju in je stal malo pod 2€, v Iliriji pa sem zasledila znižanje, ko je stal samo 93 centov. :silly:

Svojega denarja je definitivno vreden, še posebej v poletnem času.

Embalaža je pač tipična za takšne gele in nič posebnega.

Splošna ocena:
    4/5

To je treba prestavit v nego telesa.

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Tudi jaz sem si kupila ta gel, predvsem zaradi vonja. :) Ima resnično osvežilni vonj, kar imam rada, še posebej poleti.

Je ravno prave konsistence, a se kar hitro porabi. Se tudi dobro peni. Koža je po uporabi dobro očiščena in mehka. Kože ne nahrani ne vem kaj. Vonj kar hitro izgine s telesa.

Embalaža je standardna in priročna za prenašanje ter enostavna za doziranje. Ne spomnem koliko je cena, a mislim, da ni bila pretirana. Nakupa verjetno ne bom ponovila, saj obstajajo boljši geli za prhanje.

3/5

Profile photo of Chanel
    Chanel
    Udeleženec

Tudi jaz sem tega kupila zaradi vonja.
    Uporabljala sem ga bolj redko, da se nebi vonja naveličala (se mi rado zgodi). Zato je pri meni tudi poraba bila majhna.
    Kožo lepo očisti, je ne navlaži. Vonj ostane na meni še kako urico, potem ga ne voham več.
    Se lepo peni, embalaža dobro tesni.
    Nakup bom verjetno ponovila poleti, saj mi takrat pašejo sadni vonji.
    4/5

Profile photo of junija
    junija
    Član

Gel sem kupila zaradi dobrih izkušenj z drugimi Subrina geli za prhanje in seveda vonja. Uporabljam ga spomladi in poleti, v mrzlih letnih časih preskočim na bolj zimske vonje.
    Kot že pravi samo ime ima gel vonj po jagodnem sorbetu in je res fenomenalen. Med tuširanjem napolni cel prostor s prijetnim vonjem. Na koži se nekako razdiši ampak vseeno pusti nežen nežen vonj . Meni je to v redu, saj mi je malo zoprno, če mi maslo/krema za telo diši po čem drugem pa se potem meša :lol1:
    Kar se tiče tega, da se vonja naveličamo, sama rešim tako, da izmenično kupujem različne vonje :thumbsup:

Kožo lepo navlaži in po uporabi je zelo mehka. Konsistenca je res malo bolj na redki strani in se zna zgoditi, da včasih priteče malo preveč gela :)
    Embalaža je drugače tudi v redu, tudi z mokrimi rokami ni težavno jo zapirat in odpirat. Poleg tega ima zelo vintage izgled :wink1:

Gel ponavadi kupim v Muellerju. DM ima včasih akcije, ko se dobi 2 gela za ceno enega. Takrat izkoristim priliko in si naredim zalogo. Cena pa je okrog 1,5€ (če se ne motim?).

Nakup bom definitivno kmalu ponovila, saj se bližajo topli dnevi :wink1:

Ocena: 5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico