Strixaderm-MD

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OBRAZA Strixaderm-MD

Ta tema vsebuje 11 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Lena Lena 7 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

AnaMaria je poslikala sestavine z dveh vzorčkov Strixadermovih krem.

Za obraz:

Za okrog oči:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Tole je pa po sestavinah zelo anti-aging (po večih mehanizmih)…vlažilno, hranljivo, antioksidantno…jaz bi rekla, da so verjetno rezultati v smislu navlaženja in po malo daljši uporabi tudi v izboljšanju teksture kar vidni…
    Je pa bolj primerno za suho kožo.

Profile photo of AnaMaria
    AnaMaria
    Udeleženec

O, Nina :flower2: , ravno na tole sem se spomnila ta trenutek. Te kreme mi je predlagala prijazna prodajalka v Douglasu, mislim, da se prodaja tudi v Maxiju. Cena je kar visoka, toda če je v redu, pa še za suho kožo… potem je to dober nakup.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Kako pa je kaj občutek na koži..si že poskusila testerje? :lashing:
    Ja, meni se zdi sestavinsko dobra in predvsem se mi zdi, da bi res lahko dalo viden efekt..

AnaMaria
    Udeleženec

Ne še, bom sporočila, kakšen bo občutek.
    Nina, glede na to, da se krema priporoča za jutranjo in večerno uporabo, predvidevam, da nima SPF.

Še LINK uvoznika.

AnaMaria
    Udeleženec

Zjutraj sem preizkusila testerček: težko se maže, na koži je tisti obtežen občutek na koži, ki mi nikakor ne odgovarja (zelo podobno kot Alverde Jojoba kremica), veliko premalo za suho kožo, dvomim, da bi bila dobra podlaga za puder. Obvezno bi morala nanesti še kanček olja, pa še kakšno kremo z ZF… tako da nisem več tako navdušena :no:

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

O, potem bo pa verjetno primerna za mešano kožo.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

@anamaria wrote:

Zjutraj sem preizkusila testerček: težko se maže, na koži je tisti obtežen občutek na koži, ki mi nikakor ne odgovarja (zelo podobno kot Alverde Jojoba kremica), veliko premalo za suho kožo, dvomim, da bi bila dobra podlaga za puder. Obvezno bi morala nanesti še kanček olja, pa še kakšno kremo z ZF… tako da nisem več tako navdušena :no:

Za zelo suho res ne bo najboljš, razen če daš spodaj olje..za mešano pa verjetno še vedno premastna (no vsaj meni je bila alverde jojoba zelo premastna..).
    Zaščitnega faktorja pa nima, ja…
    Glede sestavin – zgornja mi je malo boljša kot spodnja.

AnaMaria
    Udeleženec

Hvala, Nina :flower2:
    Razmišljam, da bi jo uporabljala zvečer.

Primerjava z Alverde Jojoba je zelo na mestu :thumbsup:

Lana, poskusi dobiti testerček :yes:

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Bom probala dobiti tester. Moram pa najprej ugotoviti, kje vse se kremica prodaja.

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

Jz sm vidla to firmo v Nami :)

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Hvala Kuki, ampak žal nisem iz LJ.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico