Steamcream

Ta tema vsebuje 14 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 4 let, 1 mesec nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Plain Jane
    Plain Jane
    Član

Jaz sem slučajno naletela na ta all-in-one natural moisturiser for face, body and hands. :)) In vidim, da je precej pohvaljena reč. Čudno, da sem šele zdaj izvedela za kaj takšnega. Me zanima, če katera pozna to, uporablja in kako se obnese? Se dobi tudi pri nas (Nama, Maximarket), 75ml za 17€.

Kako sem vam zdi sestavinsko?

Sestavine: Oatmeal Infusion (Avena sativa), Orange Flower Water (Citrus Aurantium amara, Aqua), Almond Oil (Prunus dulcis), Cocoa Butter (Theobroma cacao), Glycerine, Stearic Acid, Triethanolamine, Organic Jojoba Oil (Simmondsia chinensis), Lavender Oil (Lavandula augustifolia), Chamomile Blue Oil (Chamomilla recutita), Orange Blossom Absolute (Citrus Aurantium dulcis), Rose Absolute (Rosa damascena), Neroli Oil (Citrus Aurantium amara), Cetyl Stearyl Alcohol, *Coumarin, *Geraniol, *Citronellol, * Limonene, *Linalool, Perfume, Methylparaben, Propylparaben.

A niso lušne embalaže, no? :inlove:

darlinghearts.blogspot.com
    Čeprav je meni lonček bolj minus kot plus. :ermm: Ne maram lončkov.

Več si pa lahko prebrete na uradni strani. http://steamcream.co.uk

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Sem opazila že pred časom, se mi zdi da bi znalo biti za bolj suho kožo. Posodica mene ne moti, mogoče bolj ta razna dišavna olja…

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Lep cas nazaj sem na Arsu napisala svojo oceno :).

steamcream-vecnamenska-krema-t1757.html?hilit=steamcream

Plain Jane
    Član

Hvala! Sedaj se dobijo tudi pri nas, pa na Asosu in Feel Unique so tudi na voljo. Iz uk strani je pa poštnina pod dva funta za eno kremo, če kateri prav pride.
    Jaz si ji bom vzela zase in za mami, se mi zdi tako luštno božično darilo. :yes:

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Kok kjut. Tigica sem prebrala tvojo oceno in grem v nakup ene ali dveh. Jaz sem itak nora na lepo embalažo :sendlove:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sem videla da jih prodajako tudi v mullerju, kar je super! :)
    Embalaze so pa za dol past, jaz imam skatlo za uhanck sedaj.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

tigica, a mogoče lahko primerjaš s kakšno kremo za obraz – v smislu mastnosti in vpojnosti? nisem čist sigurna, če si prav predstavljam teksturo :think:
    res je, embalaže so :thumbsup:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Nina se bom malo spomnila pa ti povem, je kar nekaj casa minilo :D.

Plain Jane
    Član

@tigica wrote:

Sem videla da jih prodajako tudi v mullerju, kar je super! :)

Jaz sem šla zadnjič v Műller s tem namenom, pa nisem našla in sem vprašala par prodajalk in so me vse samo čukasto gledala (nič novega sicer, tu res pojma nimajo, žal). Da ne omenjam izjav kot je “A to je od Greenlanda?” Omg, res. :mistake: Tako, da sem jo naročila na Feel Unique. :thumbsup:

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Čudno da ne vejo, so tam med kremami. Vsaj v kranjskem M.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Hm ja, cudno.
    Damn sem prebrala moje mnenje o kremi in halooo, hocem imet :D.

Vem da je tekstura ful zanimiva, ne znam opisat – ce sem se prav spomnila. Taksna kot oblacek :))

Plain Jane
    Član

Danes sem dobila tole kremico. Lonček ima eno udrtino, samo se mi ne da nazaj pošiljat zaradi tega. Komaj čakam, da sprobam!

Profile photo of summertime
    summertime
    Član

A se samo meni zdijo sestavine te kreme obupne? 10 dišav?!

Plain Jane
    Član

Moje začetno navdušenje se je poleglo :lol1: , tako da je krema že pri mami (ki pa je ne more prehvalit). Samostojno za obraz mi ni ustrezala pa še smrdi mi. Za pod puder je bila sicer super, samo od kreme pričakujem še kaj drugega.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

a je steamcream kaj spremenila recepturo ali je še vedno taka kot jo je tigica ocenjevala v CTju?
    meni se zdi, da sem videla samo metilparaben, propila pa ne :think: ..samo nisem sigurna, ker sem gledala že kar nekaj časa nazaj

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico