Sredstva za naravno kodranje

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA IN OBLIKOVANJE LAS Sredstva za naravno kodranje

Ta tema vsebuje 7 odgovorov, ima 7 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of very_berry very_berry 6 let, 4 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki

Zanima me kakšne preparate za lase prodajajo in kateri so najboljši da se ti lasje bolj naravno skodrajo :think: . Ko je vlažno se mi kraužljajo in se potem dokler jih ne umijem obdržijo :)) …vendar si perem lase na 4 dni saj so mastni… :veryangry: Imam bolj ravne lase….zavihanimi konicami.
    Mogoče kakšen tak sprej? :scary:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Hm, navijalke mogoče? Pa daš na mokre lase in pustiš da se posušijo, bi ti moglo zdržat.
    4 dni do ponovnega pranja las pa ni veliko, jaz jih moram vsak drugi dan oprat :roll:

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Moja prijateljica si je kupila na sejmu ene ful dobre vijalke. Naredi zelo lepe kodre, ki kar dolgo ostanejo. Sta pa dve vijalki skupaj, mislim, da je to bolj novo, ker takšnih še nisem videla. :ermm: Ali pa kakšen figaro, tudi likalnik dela lepe kodre. :)

Če te zanimajo razne kreme, spreji, pene ti lahko svetujem Tigi curl rocks amplifier ali morda kak sprej od Balee (professional za kodre – oranžen) ali pa preprosto uporabo kakšne ‘lahke’ pene na vlažne lase in lase nato oviješ okoli prsta in npr. spneš v dva ‘čopka’ ter posušiš…

Je pa veliko odvisno tudi od oblike frizure. Če imaš ‘ubogljive’ lase, lahko svoje želje zaupaš frizerju in ga prosiš, da te postriže malo bolj postopno in se bodo lasje vjetno sami nekoliko bolj kodrali in vihali :wink1:

Profile photo of _martina
    _martina
    Član

Jaz sem si včasih, ko sem še imela lase :lol1: , na mokre lase nardila 2 kite in šla spat. In sem imela lepe ‘mehke’ kodre. :thumbsup:

Jaz bi rada kodrčke samo na konicah… :naughty: Bom poskusila od Tigi!
    Sicer so pa moji lasje bolj redki in zelo ubogljivi! :yes:
    Hvala vsem! :flower2:

Profile photo of Anaiesis
    Anaiesis
    Član

@flowerpower wrote:

Če te zanimajo razne kreme, spreji, pene ti lahko svetujem Tigi curl rocks amplifier

se podpišem pod tole. pena pa…Guhl Locken kraft, tudi solidna na mojih laseh…vendar, pene so pene. Kodri se prej ali slej zlepijo, po določenem času (naslednji dan, npr.) so lasje suhi da se te bog usmili in mažejo mažejo mažejo. bleah.

Profile photo of very_berry
    very_berry
    Član

Meni se lasje sami valovijo in kodre definiram (ko so že suhi) z JMO Hair pomade. Pridejo takšni mokri kodrčki ven (imam bolj suhe lase, tako da mi ne zmasti dodatno).

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico