Spomladansko čiščenje telesa

Ars Cosmetica Forum OSTALO ZDRAVJE IN PREHRANSKA DOPOLNILA Spomladansko čiščenje telesa

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 4 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj
    Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

O, super! :thumbsup: Ravno to potrebujem – treba se bo namreč lotiti česa takega :)

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

tale nasvet glede lanenega semena bo verjetno prišel prav tudi na splošno:

V prehrano vključimo lanena semena, ki so odlično čistilo črevesja. Če jih uživamo mlete, jih meljimo sproti in uporabimo v obliki kašic. Zaradi vsebnosti večkrat nenasičenih maščobnih kislin namreč laneno seme zelo hitro oksidira in postane škodljivo. Ob uživanju celih lanenih semen pazimo na zadostno preskrbo s tekočino, da ne izsušimo črevesja.

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Že nekaj časa si zdaj pripravljam regrat, sveže stisnjen pomarančni sok, začela se je že tudi sezona špargljev, šla sem parkrat v savno in se mi zdi, da sem uspešno pregnala pomladansko utrujenost :thumbsup:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico