SP v nogometu 2010

Ars Cosmetica Forum OSTALO ŠPORT IN REKREACIJA SP v nogometu 2010

Ta tema vsebuje 96 odgovorov, ima 28 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Morena Morena 6 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Spremljate kaj?

Danes igrajo naši prvo tekmo :)

Profile photo of S
    S
    Član

Hočem, nočem sem na aktualnem, ker se okoli mene deci samo še o tem pogovarjajo. Mi je pa vseeno prav všeč vzdušje in druženje folka, čeprav nisem nek opasan fen.
    Itak, da bom danes gledala tekmo in navijala za naše. :thumbsup:

Profile photo of unsu
    unsu
    Član

spremljam :cheer: in navijam, koliko lahko (se moram učit zraven, strokovni :naughty5: )

Profile photo of skittles
    skittles
    Član

Moj fotr je največji navdušenec nad fuzbalom, tako da sem ponavadi seznanjena s čisto vsemi rezultati in novicami in in in…. :cheer: Je rekel, da moram vedet vsaj vse o naših fantih, tako da me skoraj vsak dan zaslišuje kdo je branilec, kdo napadalec, itd :lol1: :lol1:

Drugače ga pa ne spremljam, ker mi zelo hitro dolgčas rata :lol1: Bom mogoče danes malo po obrokih spremljala in navijala za naše :cheer:

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

jaz drugače ne spremljam, samo so me danes skoraj prislili da grem tekmo gledat, pa sem šele sedaj izvedela da naši igrajo :blush1:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Moje mnenje o nogometu – :vomit: :naughty5:

Profile photo of skittles
    skittles
    Član

Evo, prvo tekmo smo zmagal! :cheer: :D:

Profile photo of kresnicka
    kresnicka
    Udeleženec

Ja, čestitke našim fantom! :cheer:

Profile photo of lana
    lana
    Udeleženec

Zmagal :cheer: :3party:

Profile photo of S
    S
    Član

Bravo fantje! :D:
    Sam naslednjič bo treba bolj dinamično, ker drugače nimamo šans proti Zda/Vb.

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Se strinjam s tem, kar si napisala *S*. Pa vseeno, bravo naši! :cheer: :cheer:

Sem tekmo gledala v vaškem baru, spila nekaj piv in se komaj po tem žgočem soncu peš privlekla domov…

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Super..sam da smo zmagali :jump:
    Jaz naše tekme svetovnih in evropskih gledam – pa ponavadi še polfinale in finale :ride:

Profile photo of bloo
    bloo
    Udeleženec

:win: drugače gledam, zdaj pa ne…sam itak vse iz dnevne slišim, tko da hitr tečem pogledat kaj je blo :lol1:

Profile photo of glossy
    glossy
    Udeleženec

jst sem gledala tole našo današnjo tekmo na Hrvaškem…in mi še zdej ni čist jasno, da so hrvatje navijali za naše,haha :scared: in na konc čestital! svaka čast slovencima! hahaha…neprecenljivo,res :lol1:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Jaz nogometa ne spremljam … sploh. Smo se pa peljale danes iz ZG in na meji valda gneča, totalna tuga, vroče za znoret, pa sem za foro naše carinike vprašala, kakšen je bil rezultat … sem ga hotela malo v dobro voljo spraviti … pa je bila carinica, a je vseeno ponosno povedala, da je naša ekipa zmagala :lol1: :lol1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico