SOPHYTO – Vlažilna krema Mega Omegas

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Kreme in losjoni SOPHYTO – Vlažilna krema Mega Omegas

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 5 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sestavine:
    aqua (spring water), *simondsia californica (jojoba) seed oil, cetearyl alcohol, *butyrosperum parkii (karite) fruit butter, *helianthus annus (sunflower) seed oil, *daucus carota sativa (carrot) root extract, sodium stearoyl lactylate, glyceryl stearate, *oenothera biennis (evening primrose) seed oil, *punica granatum (pomegranate) seed oil, *rubus idaeus (raspberry) seed oil, *cera alba (beeswax), *aloe barbadensis (aloe vera) leaf juice powder, levulinic acid, sodium dehydroacetate, lecithin, *paeonia lactiflora (white peony) flower extract, *rosa damascena (rose) flower extract, glycerin, tocopherol, *guar gum, xanthum gum, *alcohol denat, sodium hydroxide, citric acid *Organic, 90% of the agricultural ingredients are produced organically.

Opis izdelka:
    Optimalna razmerja esencialnih maščobnih kislin in sestavin, ki omogočajo visoko vlaženje kože, ohranjajo vašo kožo prožno in gladko. Vsebuje vitamine, številne antioksidante in minerale z namenom obilnega in aktivnega vlaženja kože, ki pomagajo gladiti plitke gubice in izboljšujejo prožnost vaše kože. Z intenzivnim dolgotrajnim vlaženjem podpira naravni zaščitni sloj kože ter jo ščiti prej zunanjimi dejavniki. Je odlična poglada za nanos ličil.

Članek:
    NA TESTU: Sophyto, 1. del

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Kremo mega omegas sem uporabljala kaksne 3 tedne in sicer v obliki testerja (v majhnem, plasticnem loncku), ki ni bil prevec prakticen za doziranje vendar tega od testerja niti ne pricakujem, normalna embalaza izgleda dovolj prakticna ;)

Krema ima meni vonj po mascobi (mordacelo stari), nic kaj prijetno, vendar me pretirano ne moti, saj se hitro razdisi. Je nekje srednje gosta, se izredno lepo razmaze (potrebujem jo res majhno kolicino), takoj vpije, ne pusca mastnega filma. Mojo mesano kozo izredno lepo navlazi (nahrani niti ne), koza je po uporabi zametno mehka, svilena, sijoca in napeta, ucinek mi je skratka izredno vsec, prav tako obcutek.
    Uporabljala sem jo z ostalimi sophyto izdelki in v taksni kombinaciji se je res super obnesla, saj je ocitno dala moji kozi tocno to kar potrebuje.

Je izredno dobra podlaga za puder (tako navadnega kot mineralnega).

Ena izmed boljsih krem, kar sem jih poizkusila, razlike s kremo normalising skorajda ne opazim. Uporabljala jo bom v hladnejsih mesecih, poleti pa essential care vrtnicno (v primerjavi s slednjo je mega omegas bolj hranljiva).

Cena je 29,9€ za 40ml, kar se mi za tako cudovito kremo (ki zadostuje za kar nekaj casa) niti ne zdi pretirano in jo priporocam vsem, razen tistim z mastno kozo.

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Sedaj imam že drugo embalažo. S kremo sem zelo zadovoljna, saj mojo suho kožo nahrani in navlaži. Koža je po uporabi mehka in napeta. Prav tako mi je ne zateguje in mi preprečuje nastajanje rdečic, h katerimi sem zelo nagnjena. Kremica se zelo hitro vpije in za sabo ne pusti mastnega filtra. Porabi se zelo malo, zato imam tole kremivo kar nekaj časa. Vonj mi je sicer malenkost neprijeten, a se kar hitro razdiši. Prav tako je odlična podlaga za puder.

Embalaža je zelo priročna za prenašanje in doziranje. Nova embalaža je še boljša in lepša na pogled. Cena je kar visoka, malo manj kot pa 30€, vednar se splača, ker zaradi majhne porabe, kar dolgo zdrži.

5/5

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sama sem imela se prejsnjo embalazo (taksno kot je na slikici, zeleno belo).

Embalaza je prirocna, s pokrovckom na preklop. Tubica je mehka in ravno zato je doziranje zelo enostavno.

Krema je bolj redka, z vonjem po zivalski mascobi. Mislim, meni je bil vonj izredno neprijeten. Trajalo je dober mesec uporabe, da sem se nekako navadila. Sprva mi je resnicno slabo delalo ob nanosu. :no:

Krema je zelo lahko mazljiva, tudi hitro se vpije.
    Kombinirala sem jo s tonikom od spara (sparkiss), s katerim se je super obnesla ter s tonikom Kahne (Hamamelis) s katerim je tudi OK delovala.

Kremo sem uporabljala v casu zime, ko je moja mesana koza bolj suha/normalna kakor mastna/normalna.
    Po nanosu sem vcasih nanesla cez se jojobino olje (ali pa spodaj-odvisno), kajti vcasih se mi je dogajalo da me je koza zategovala.

Super mi je bilo to, da je bila koza po nanosu mat in se ni svetila.

Krema mi ni povzrocala mozoljev in mi je v bistvu kar pomirila kozo po cem bolj stresnem.

Uporabljala sem jo malo vec kot dva meseca, kajti na koncu se mi je zdelo da je imam se veliko prevec in sem jo zacela kar zelo na veliko rabiti. Na tak nacin sem jo porabila do konca v par dnevih.

Cena kreme je kar visoka (okoli 30€) , ampak glede na to, da jo imamo lahko z normalno uporabo tudi 3 mesece je cisto ok. Sedaj so tudi prenovili embalazo, v kateri je 10ml vec izdelka pa tudi daljsi rok trajanja ima.

Nakupa verjetno ne bi ponovila, saj mi EC vrtnica veliko bolj odgovarja.

4/5 (zaradi zategovanja koze)

UPDATE:
    Izdelek uporabljam ze nekaj casa in moram reci, da mi je izboljsana formula veliko bolj vsec kot ‘stara’ verzija.

V novi tubi je vec izdelka, ima bolj prijeten vonj (bolj nezen), tekstura je boljsa (bolj gosta).
    Embalaza mi je manj vsec (govorim o pokrovcku), prejsnji pokrovcek mi je bil bolj vsec, ta je na navoj stari pa je bil na preklop.

Seveda je nova emalaza lepsa. Kar je vedno plus.

Na moji mesani kozi se super obnese, toda vedno jo kombiniram z olji/serumi (jojobino olje ali pa Balea Aqua serum). Samostojno mi je premalo za mojo kozo (spomladi, poleti bo verjetno OK).

Cena je kar visoka, ampak glede na to da se je povecala kolicina izdelka in je cena ostala ista, je v bistvu OK.

4/5 (cena je pac se vseeno visoka)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico