SOPHYTO – Ultra blag čistilni gel

Ta tema vsebuje 7 odgovorov, ima 8 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Opis izdelka:
    Čistilni gel svilnate teksture učinkovito očisti povrhnjico, brez da bi poškodoval zaščitni sloj kože. Alojin sok in pomirjevalni učinek kumare zagotavljata nežno nego, ki jo občutljiva koža še posebej potrebuje. Učinkovito odstrani ličila ter daje koži prožen in svež videz. Primeren za vse tipe kože, zlasti za suho, občutljivo in zrelo kožo.

Opomba:
    ni več v prodaji

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Sprobala sem testerček tega gela. Kot je proizvajalec navedel, je gel res ultra nežen, kljub temu pa je opravil svoje delo. Koža je bila čista in nič pekoča, nič zategujoča…. vonj je blag, zeliščni, kar mi ustreza.

Moja ocena: 5/5

Profile photo of S
    S
    Član

Sprva nisem bila navdušena nad tem izdelkom, ker me je motila vsebnost alkohola in zategovanje, vendar sem na pobudo nadaljevala z uporabo. Po nekajkratni uporabi me res ni več nič ščemelo, vendar pa je bil vseeno malenkost prisoten občutek izsušenosti, ki ga pri čistilnih sredstvih ne prenašam najbolje, moram pa poudariti, da to kmalu izgine.
    Všeč mi je, da so se mi zožale pore, vendar pa kot samo ime pove, je ta gel zelo blag. Se
    mi zdi bolj primeren za odstranjevanje odvečne maščobe in umazanije z obraza, kot pa odstranjevanje make-upa.
    Mogoče ga še kdaj sprobam, kot dopolnilo k čiščenju obraza.

Ocena: 3,5/5

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Tale gel sem najprej preizkusila v obliki vzorčka, pa niti nisem bila prav hudo navdušena, sploh cena se mi je glede na porabo zdela visoka.
    Ko sem se začela boriti proti dermatitisu, pa sem po nasvetu gospe Mince s Sophyta kupila full size embalažo tega gela.
    Moj način uporabe je takšen: veliko vatno blazinico (Balea) rahlo navlažim z vodo ali ognjičevim čajem, da vata ne vpije preveč gela. Na to rahlo navlaženo blazinico 3-4 krat “špricnem” gel in očistim obraz. Gel dobro odstrani tudi tekoči puder, morda je potreben kak dodaten “špric” gela.
    Koža po uporabi ni izsušena, vendar jaz nego vedno nadaljujem s tonikom. Vonj je zelo nežen, prijeten.
    Cena: 22,90 € za 125 ml

Ocena: 4,5/5 (malo nižja ocena zaradi cene)

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

S tem gelom za čiščenje obraza sem zelo zadovoljna. :D:

Najprej sem ga preizkusila s testerčki, potem s poskusnim setom in sedaj sem končno lastnica ful size izdelka. :lol1:
    Uporabljam ga zjutraj in zvečer za čiščenje obraza. Zvečer mi lepo odstrani puder, zjutraj pa odvečno maščobo, ki se nabere ponoči. Dam ga 2 brizga na vatno blazinico in kožo očistim, potem grem pa čez še s tonikom in koža je svetleča in mehka.
    Sama imam očitno probleme s ph-jem kože in mi zaradi tega vsi Sophyto izdelki zelo odgovarjajo.

Embalaža je zelo priročna, flaška s pumpico.

Cena izdelka je malo pod 23€.

Splošna ocena 5/5

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sicer sem poskusila samo s testercki, ampak mi ni bil vsec obcutek gela na kozi.
    Vonj mi je neprijeten, malce me je tudi zategovalo na suhih predelih (licka pri meni).

Sicer lepo odstrani make up, samo v blizino oci ne sme priti. Po bliznjem srecanju vek z gelom, so me oci pekle.

Cena se mi zdi pretirana za nekaj s cimer bi najverjetneje ne bila povsem zadovoljna.

3/5

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Ta gel sem najprej probala v testerčku. Na začetku mi je bilo malce čudno da sem si obraz sčistila samo z vatico, ampak sem se navadila na ta način.

Njegov vonj mi je všeč, ker ni premočan. Koža po čiščenju dejansko deluje ošiščena.
    Sama ga ne uporabljam samostojno za odstranjevanje MU-ja saj bi ga preveč porabila.
    Če imam MU si obraz najprej umijem z drugim čistilnim gelom, potem pa se z vatkami grem čez z tem. Uporabljam pa ga zjutraj in zvečer.

Meni je zelo všeč, zato sem si tudi kupila veliko embalažo :thumbsup:

Ocena: 5/5

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Gel sem sicer uporabljala samo v obliki testerjev, vendar sem jih imela dovolj za priblizno 3 tedne, tako da sem lahko zares preizkusila izdelek.
    Imam mesano kozo z izsuseno povrhnjico, moja koza je lahko zares fantasticno lepa ob uporabi pravih izdelkov (nimam povecanih por, mozoljev, ogrcev,…) mi pa ogromno komedogenih sestavin masi pore.
    Gel sem uporabljala zjutraj in zvecer po celotnem obrazu (tudi na predelu okrog oci), dobro se mi je izkazal tudi pri ciscenju MUpa (uporabljam mineralni puder in maskaro, ki se odstrani zgolj s toplo vodo), vendar pa to pri meni uspe skoraj vsakemu cistilu, saj vsakodnevno uporabljam res minimalno MUpa, na kaksnem mocnejsem ga nisem sprobala. Po uporabi sem imela dober obcutek ociscene koze, okrog oci pa me je peklo, zato sem izdelek tam nehala uporabljati. V kombinaciji z gelom sem uporabljala se sophyto tonik, polifenolne kapljice, serum in kremo in moja koza je bila z vsem zadovoljna. Ne bi mogla trdit da je izgledala kaj boljse kot prej, mi je pa bil vsec sam obcutek, verjetno bi za boljse rezultate morala uporabljati dlje.
    Gel je dokaj tekoce teksture, jaz sem ga nanasala z vatko in odstranjevala s tonikom (tako, kot je to pisalo na novodilih).
    Cena je 22,9€ za 125ml kar se meni zdi kar veliko, vendar spet ni pretirana. Gela verjetno ne bom kupila, ker mi je pena bolj vsec.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico