SOPHYTO – Posvetlitveni tretma z morskimi peptidi

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Pilingi in maske SOPHYTO – Posvetlitveni tretma z morskimi peptidi

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sestavine:
    aqua (spring water), *alcohol denat, *chlorella vulgaris (green micro-algae) extract, glyceryl caprylate, glycerin, levulinic acid, *aloe barbadensis (aloe vera) leaf juice powder, *guar gum, xanthum gum, sodium hydroxide, benzyl alcohol, phytic acid *Organic, 96% of the agricultural ingredients are produced organically.

Opis izdelka:
    Ekskluzivni lahkotni naravni tretma vsebuje modro-zeleno organsko mikroalgo in puščavsko lilijo alojo. Kombinacija teh dveh sestavin vašo kožo poživi in posvetli že v nekaj trenutkih po nanosu. Obnavlja od UV žarkov poškodovano kožo. Posebej razviti organski mineralni kompleksi posvetlijo, remineralizirajo vašo kožo ter ji dovajajo kisik. Zrela in od UV žarkov poškodovana koža tako postane bolj sveža in sijoča.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Masko sem na svoji mesani kozi preizkusila sicer samo v obliki testerja, vendar je bila kolicina kar radodarna in mi je zadostovala za dva tedna redne uporabe. Ponavadi ob besedi maska pricakujemo kosto strukturo, sophyto maska pa je redke konsistence, kot nekaksen zelo tekoc gel. Za nanos zadostuje zelo majhna kolicina, saj se izredno lepo razmaze. Uporabljala sem jo vsak vecer, po odstranjevanju MUpa in pred nanosom tonika. Na kozi sem jo pustila par minut.
    Glede prakticnosti embalaze ne morem komentirati, moj tester je bil v obliki vrecke (kar ni najbolj prakticno za doziranje). Po nanosu me koza ni popolnoma nic zategovala ali pekla, koza je bila sijoca in gladka, v bistvu je sophyto maska ena izmed redkih, ki me je do sedaj navdusila. Vsec mi je, da ni nic smotanega packanja in tezkega odstranjevanja (odstranila sem jo s sophyto tonikom), koza pa je po uporabi res lepsa na pogled. Proti necistocam mi v tem casu ni ravno pomagala, je pa res da mozoljev nimam, tistih nekaj ogrcev na nosu pa verjetno ne bo odpravila nobena maska.
    Cene maske ne vem (na njihovi strani sicer najdem masko, vendar nisem prepricana ali gre za isto stvar saj ima drugacno ime), je pa verjetno v sophyto stilu, kar pomeni med 20 in 30€, kar je kar veliko, vendar ob minimalni porabi verjetno traja kar nekaj casa. Sama jo bom zagotovo kupila, priporocam jo vsem, ki ne marate klasicnih mask, pa bi vseeno rade dopolnile svojo nego.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico