SOPHYTO – Piling s svilnatim ametistom

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Pilingi in maske SOPHYTO – Piling s svilnatim ametistom

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Sestavine:
    aqua (spring water), *ananas sativus (pineapple) fruit extract, malpighia glabra (acerola cherry) fruit extract, glycerin, *alcohol denat, amethyst gem stone powder, glyceryl caprylate, coco-glucoside, *guar gum, xanthan gum, *aloe barbadensis (aloe vera) leaf juice powder, levulinic acid, benzyl alcohol, phytic acid, sodium hydroxide, ascorbic acid *Organic, 93% of the agricultural ingredients are produced organically.

Opis izdelka:
    Neabraziven serum, klinično dokazano, koži daje enakomeren in žlahten ten. V svilnat prah zmleti žlahtni kamen ametist omogoča izjemno učinkovit mikro piling. V kombinaciji z organsko acerola češnjo in organskim ananasom, ta lahkotni piling nežno odstrani nečistoče iz kože ter s tem spodbuja njeno regeneracijo. Koža bo ponovno svežega in zdravega videza.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Piling sem uporabljala v obliki testerjev (imela sem jih 5) in nazalost nad ucinkom nisem navdusena. Uporabljala sem ga dvakrat tedensko, po ciscenju MUpa in pred nanosom tonika (sophyto), vendar se mi zdi kar nekoliko preblag, saj nisem imela obcutka spolirane koze. Piling je tekoce konsistence, za nanos ga zadostuje ze majhna kolicina, lepo se razmaze, vendar je po mojem mnenju preblag (imam mesano kozo, vendar nikoli lusk ali cesa podobnega), zato ga najverjetneje ne bom kupila. Tester je imel obliko vreckice, ki je dokaj neprakticna za doziranje, velika embalaza je kar se tega tice vsekakor veliko boljsa.
    Ker sem do sedaj sprobala ze marsikateri bolj ucinkovit piling tega ne bom kupila, sploh glede na to da stane 32,9€ (50ml) kar je po mojem mnenju za piling kar veliko, je pa res da verjetno traja kar nekaj casa.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ta piling sem preizkusila v obliki testerjev.

Z njim sem bila kar zadovoljna. Najbolj me je presentilo, da v njem ni bilo zrnc, kar sem navajena pri pilingih. Kljub temu je naloga pilinga opravil dobro in moja koža je po uporabi mehka in gladka. Poznalo se mi je tudi, ker je bilo potem manj lusk, ko sem nanesla puder.

Res je, da je kar drag in da glede pilingov nisem toliko občutljiva, zato dvomim da bom kdaj lastnica tega pilinga v ful size izdaji. :silly:
    Če pa bi kdaj imela “odvečen” denar pa si ga sigurno kupim.

Embalaža je pri testerjih malo nerodna, večja, normalna embalaža pa je verjetno bolj praktična za uporabo.

Splošna ocena: 4/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico