SOPHYTO – Obnovitveni tonik

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Toniki SOPHYTO – Obnovitveni tonik

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sestavine:
    aqua (spring water), *cynara scolymus (artichoke) leaf extract, *urtica dioica (nettle) herb extract, *lentinus edodes (shitake) fruit extract, *taraxacum officinalis (dandelion) root extract, *sambucus nigra (elderberry) fruit extract, *morinda citrifolia (noni) fruit extract, *mentha piperita (peppermint) herb extract, *rubus idaeus (raspberry) leaf extract, *rosmarinus officinalis (rosemary) leaf extract, *chlorella vulgaris (green micro-algae) extract, *schizandra chinensis (schisandra) fruit extract, *alcohol denat, *aloe barbadensis (aloe vera) leaf juice powder, levulinic acid, sodium dehydroacetate, sodium hydroxide, glycerin, citric acid *Organic, 99% of the agricultural ingredients are produced organically.

Opis izdelka:
    Adaptogeni in obnovitveni izvlečki organskih rastlinskih hranil nevtralizirajo nečistoče na površju kože ter uravnavajo prekomerno delovanje žlez lojinc brez da bi poškodovali koži prijazno floro. Priporoča se tudi za uporabo namesto vode pri odstranjevanju čistilnih izdelkov ali aktivnih mask, še posebej, pri suhi, izsušeni, zreli, aknasti in nečisti koži. Uporaba Bio-aktivnega tonika namesto vode omogoča, da pH vaše kože ni porušen. Izguba ali poškodba hidrolipidnega plašča kože je tudi stranski učinek umivanja z mili ali detergenti, ki imajo srednjo in visoko pH vrednost (so alkalni).

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Tonik sem uporabljala v obliki testerjev, ki sem jih imela za priblizno dva tedna. Testerji so pakirani v vreckicah, ki so dokaj neprakticne za doziranje, ena mi je zadostovala za dva nanosa.
    Na moji mesani kozi sem ga uporabljala v kombinaciji z ostalimi Sophyto izdelki (gel za ciscenje, polifenolne kapljice, serum, krema mega omegas) in v taknsni kombinaciji se je zelo dobro obnesel. Nanasala sem ga takoj za cistilnim gelom, s pomocjo vatke in ostanke cistilnega gela je res dobro ocistil. Po uporabi me koza ni nic pekla, koza je bila navlazena in sijoca, sem pa vedno morala nadaljevati se z ostalimi proizvodi, samo tonik mi ni dovolj (pri marsikaterem drugem toniku lahko z njim nego ze zakljucim). Kaksne velike razlike z drugim Sophyto tonikom jaz nisem opazila, vsaj ne glede obcutka in delovanja na kozi.
    Vonj je sicer malo poseben, vendar meni ni neprijeten in sem se ga hitro navadila.
    Velika embalaza izgleda izredno prakticna za uporabo, cena je 25,9€ kar je sicer kar precej, vendar mi za resnicno dober tonik ni skoda toliko denarja.

Priporocam vaj preizkus, sploh ce vas mikajo tudi ostali Sophyto izdelki, saj se v kombinaciji zares dobro obnesejo!

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico