SOPHYTO – Multivitaminski serum

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Serumi, olja, posebna nega SOPHYTO – Multivitaminski serum

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Mojcaaa Mojcaaa 5 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sestavine:
    Aqua (spring water), glycerin, beta-glucan, sodium stearoyl lactylate, sodium hyaluronate, *arctium lappa (burdock) root extract, *taraxacum officinale (dandelion) root extract, *aloe barbadensis (aloe vera) leaf juice powder, levulinic acid, potassium sorbate, glyceryl stearate, *alcohol denat, *yeast extract, tocopherol acetate (Vitamin E), tocopherol, ubiquinone (Coenzyme Q10), ascorbyl palmitate (Vitamin C-Ester), thiamine HCl (Vitamin B1), pyridoxine (Vitamin B6), sodium hydroxide *Organic, 92% of the agricultural ingredients are produced organically.

Opis izdelka:
    Je naraven, izjemno lahkoten serum, bogat je z vitamini in izjemno vlažilnimi sestavinami. Takojšnji učinek hidratacije zmanjša pojavnost gubic ter učvrsti in osveži kožo. Zaradi optimalne antioksidantne vsebnosti se priporoča kot sestavni del vsake nege. Odlično poživi utrujeno kožo ter navlaži zrelo in izsušeno kožo. Koristi se povečujejo z redno in trajno uporabo. Upočasnite znake staranja s tem učinkovitim svilnatim serumom, ki vsebuje izjemno visoko kvaliteten, s kvasovkami fermentiran koencim Q10 japonskega izvora, biološko fermentirano hialuronsko kislino, vitamine B1, B6 in ester vitamina C.

Članek:
    Perioralni dermatitis in možnosti nege z naravno kozmetiko

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Multivitaminske kapljice uporabljam v glavnem zjutraj, kot dopolnilo k Essential Care Vrtnični kremi, ki mi je zdaj pozimi sama občutno premalo vlažilna. Tako da najprej nanesem Multivitaminske, in ko se te še vpijajo in je koža še vlažna, čez še vrtnično kremo. Rezultat je super nahranjena koža in krasna podlaga za mineralni puder.

Vonja teh multivitaminskih se nikakor ne morem navadit…meni diši kot neka postana, malo zažgana zelenjavna juha :silly: je pa precej nežen vonj, tako da ni grozno moteč.

Poraba je kar velika – jaz za cel obraz porabim vsaj 2 do 3 potiske na pumpico.

Mozoljev mi ne povzroča.

teh serumov na vodni osnovi sem se zelo navadila in so super zimsko dopolnilo h kremi…poleti si ga morda umislim za samostojno nego :thumbsup:

4/5 (Sophyto bi se lahko lotil izboljšave vonjev svoje linije)

Profile photo of Zoey
    Zoey
    Udeleženec

Multivitaminske kapljice uporabljam priblizno 1 mesec. Serum je prijetne teksture, zelo lahek, zelo vlazilen in nič masten, v kožo se vpije takoj. Za cel obraz porabim nekje 2 potiska. Moja koza je predvsem pozimi zelo suha, tako da ga zankerat še kombiniram z oljem in nato nanesem kremo, ko bo topleje pa bom olje opustila. Kože mi končno ne zateguje več,tudi luskic je veliko manj (1-2 na teden že dolgo uporabljam tudi *radirka* piling).

Serum je res primeren za vsak tip koze, tudi najbolj obcutljive (rdečico perioralnega dermatitisa mi je zelo omilil), zagotovo pa bo tistim z bolj izsušeno/suho kožo brez kreme premalo.

Embalaža je res higienična, kar mi je zelo pomembno, vonj seruma je relativno prijeten, cena precej visoka (30€ za 30 ml), vendar je to zagotovo moj novi HG.

5/5

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Multivitaminske kapljice uporabljam približno 2 meseca. Nanesem si jo zjutraj pod Ikove Rose kremo, enkrat tedensko pa si jo samostojno nanesem tudi zvečer.
    So prijetne strukture, lahke in se hitro vpijejo… Vonj me spominja na multivitaminski sok :) Serum mi je posebej pomagal pri boju z rdečico :thumbsup:

Za nanos po celem obrazu porabim en pritisk na pumpico.

Cena je precej visoka, ampak nakup bom vseeno ponovila :yes:

5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico