SOPHYTO – Anti-aging antioksidantni serum

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Serumi, olja, posebna nega SOPHYTO – Anti-aging antioksidantni serum

Ta tema vsebuje 7 odgovorov, ima 8 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of elchy elchy 5 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sestavine:
    aqua (spring water), *pyrus malus (apple) fruit extract, *alcohol denat, *camellia sinensis (green tea) leaf extract, *camilia sinensis (white tea) leaf extract, *vitis vinifera (red grape) fruit extract, glycerin, *olea europaea (olive) leaf extract, glyceryl caprylate, *aloe barbadensis (aloe vera) leaf juice powder, levulinic acid, xanthum gum, mannan, sodium hydroxide, ascorbic acid *Organic, 95% of the agricultural ingredients are produced organically.

Opis izdelka:
    Je naravni lahkotni serum, ki učinkovito obnavlja hidro-lipidni zaščitni plašč kože. Kombinacija polifenolov AOX-5 ščiti vašo kožo pred prezgodnjim staranjem. Je mešanica organsko pridobljenih polifenolov, ki izvirajo iz izvlečkov listov oljke, jabolk, čajevca (zelenega in belega čaja) ter fermentiranega rdečega grozdja. Te izjemne bio-aktivne sestavine kožo obvarujejo pred nečistočami iz okolja in pred prezgodnjim staranjem. Dnevni nanos daje koži dodatno antioksidantno zaščito, jo varuje pred oksidativnim stresom ter ji daje zdrav in sijoč videz Topičen nanos antioksidantov se zelo priporoča tudi kadilcem.

Članek:
    NA TESTU: Sophyto, 1. del

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Probala sem vzorčke teh kapljic in prvi vtis je super. Ampak ker jih je v vzorčki premalo da bi se konkretno probale sem kupila full sice.

Uporabim jih po toniku in kožo zelo navlažijo in nahranijo. V kožo se hitro vpijejo.
    Včasih si po njih ne dam niti nobene kreme ker se mi zdijo dovolj.

Kako se bojo obnesle na daljšo uporabo bom se poročala.

Trenutna ocena: 5/5

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Trenutno uporabljam drugo ampulo teh kapljic. Pred to embalažo, so bile pakirane v majhnih ampulah po 5ml.

So zelo tekoče konsistence in sama imam občutek, kot da bi na obraz dajala vodo. :silly:
    Razlika je ta, da so te kapljice temno rjave barve in imajo precej izrazit vonj.
    Meni je vonj zelo prijeten, nekaterim v moji okolici pa ne toliko in večkrat slišim kak komentar v stilu: ja, po čem maš pa ti tak vonj. :lol1:

Na obraz si jih dam zjutraj, pod dnevno kremo. Vpijejo se takoj in ni potrebno čakati.
    Kakšnega posebnega učinka nisem opazila. Morda se bo to opazilo na daljši rok.

Cena je res precej visoka in sicer 30ml stane 40€. :P

Nakupa zaradi cene verjetno ne bom ponovila.

Splošna ocena 4/5

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Kapljice sem uporabljala sam v obliki testerjev (priblizno 3 tedne), testerji so pakirani v vreckice, kjer je doziranje precej tezavno, je pa v eni vreckici dovolj izdelka za kar nekaj uporab. Doziranje je pri veliki embalazi verjetno veliko bolj enostavno (na pumpico).

Zaradi izredno tekoce konsistence (res skoraj kot voda) se izredno lepo razmazejo in za celoten obraz je potrebna res majhna kolicina, tako da verjetno trajajo kar nekaj casa.

Kapljice imajo izrazit vonj (jaz v nasprotju s trditvami ostalih enostavno voham nekaj zeliscnega v kombinaciji z alkoholom) in so rjavkaste barve.

Na svoji mesani kozi sem jih uporabljala v kombinaciji z ostalimi izdelki iz Sophyto linije in kombinacija mi je izredno vsec.
    Po nanosu je koza napeta in sveza, vendar moram nego obvezno nadaljevati vsaj s serumom ali kremo, ce jih uporabim samostojno mi kozo zateguje.

Glede na to da na cetrtem mestu vsebuje alkohol sem do izdelka vseeno malo skepticna in ga ne nasasam okrog oci (ceprav bi mi antioksidanti, ki jih vsebuje verjetno tudi tam koristili) in mislim, da kapljic prav zaradi tega ne bom kupila. Prav tako se mi zdi, da jih lahko brez problema spustim in namesto njih uporabim samo serum, razlike v ucinku ne opazim.

Cena je 39,9€ za 30ml kar je kar precej, sploh glede na to da vsebujejo alkohol (vsebnost alkohola po trditvah proizvajalca naj ne bi bil vec kot 1%)

Priporocam, da kapljice preizkusite in vidite, kako bodo vplivale na vaso kozo.

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Polypehonolne kapljice sem preizkusila v obliki testerja.
    So res eden najboljših serumov, ki sem jih imela priložnost uporabiti. Koža je po uporabi fantastična, sijoča in “zadovoljna”. Vonj je prijeten, zeliščni in daje občutek, da si koži dal nekaj dobrega, zdravega. Čeprav je moja koža zelo občutljiva, nisem dobila nobene negativne reakcije, zato se bom odločila za nakup.

Malce visoka je sicer cena, vendar je za dober izdelek lažje seči globje v žep.

Kapljicam dajem oceno 5.

Profile photo of S
    S
    Član

Uporabljam jih dober teden, tako da podajam začetni vtis.

Po teksturi so, kot že omenjeno, zelo tekoče, kar otežuje nanašanje. Barva je temno rjava, vonj pa zelo izrazit in zeliščen, vendar vseeno prijeten. Ker se voha tudi alkohol, sem se že prestrašila, da bo peklo in dražilo kožo, vendar tega začuda nisem občutila, zato so res, kot je navedeno na embalaži, primerne tudi za nanos okoli oči.

Kožo narahlo navlažijo, vendar mi ne zadostujejo za jesenske razmere. Kožo imam v tem času malenkost suho na določenih mestih, tako da potrebujem izdatnejšo vlažilno nego. Vendar tako ali tako naj bi bile kapljice prvotno namenjene kot podlaga nadaljni negi, čeprav nekaterim poleti zadostujejo popolnoma samostojno.
    Kar opažam je, da koža postane nekoliko bolj napeta in sijoča, vendar verjamem, da so opaznejši učinki vidni po daljši uporabi.
    Moti me, da malenkost mašijo pore, dopuščam pa možnost, da je zgolj kombinacija z mojimi preostalimi izdelki neprimerna. Preostalih negovalnih izdelkov ta čas nisem menjala.
    Izdelek je sestavinsko res antioksidantna bomba in tako super dopolnitev k vsakdanji negi, vkolikor vam cena ne predstavlja oviro, saj znaša okoli 40 eurov. Drugače zelo fajn izdelek in ga priporočam kot dodatno antioksidantno zaščito, vkolikor vam mašenje por ne predstavlja večjih težav.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Polifenolne kapljice uporabljam že verjetno ene 2 meseca – vsak dan zjutraj pod dnevno kremo. Dobila sem jih za darilo, sama si jih zaradi cene verjetno ne bi privoščila.

Opažam, da jih uporabljam bolj zaradi navade, zato, da jih bom porabila in zato, ker sem o njih slišala toliko pohval, kot pa zato, ker bi res imele kak učinek na mojo kožo.
    Samostojno jih ne morem uporabljat, ker se mi zdi, da nič ne navlažijo kože, moti me, ker če imam kje kako ranico na obrazu, me kar zaskeli in zapeče, ko dam gor polifenolne, saj očitno vsebujejo kar velik delež alkohola.

Vseeno je občutek na obrazu dober (verjetno uporaba polifenolnih na dolgi rok res pomaga, na kratkega ne opazim nekih učinkov), vonja po alkoholu, orehih in zeliščih sem se navadila in mi je celo prijeten, zdi se mi, da je res dobra dopolnitev kremi (uporabljam EC Vrtnično).

Za okrog oči ga ne uporabljam, zaradi alkohola.

Sama si jih verjetno ne bom kupila, če jih dobim za darilo, pa jih bom vesela :lol1: bi pa raje preizkusila še Multivitaminske

3/5

UPDATE: ko sem jih porabila do konca in nadomestila z multivitaminskimi kapljicami, sem ugotovila, da so mi polifenolne pravzaprav zelooo ustrezale! Kar pomeni, da jih gotovo še kupim, oceno pa višam na 4,5 :lol1:

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Jaz ga uporabljam sedaj kakšen teden in zdi se mi super! Nanesem ga potem, ko si obraz sčistim z čistilno peno. Po serumu si ponavadi nanesem kremo za obraz, včasih pa niti tega ni potrebno. Koža je po uporabi navlažena in nahranjena. Zelo hitro se vpije in ne pusti nobenega filma.

Je zelo tekoč in ga z lahkoto porazdeliš po obrazu. Vonj imajo kar izrazit, ki mene čisto nič ne moti. Cena ni preveč ugodna, ker sem tega dobila za darilo, bom naslednjega po vsej verjetnosti kupila, ker sem z njim zelo zadovoljna. :thumbsup:

5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico