Somatoline Cosmetic, intenzivni nočni tretma

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA TELESA Somatoline Cosmetic, intenzivni nočni tretma

Ta tema vsebuje 24 odgovorov, ima 10 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 6 let, 4 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Na tv sem videla reklamo za Somatoline Cosmetic, intenzivni nočni tratma za preoblikovanje postave…

Sestavine:
    BioUltraslim-complex = morska sol+izvleček mešanice rjavih alg (Laminaria digitata, Gelidium cartilagineum, Plevetia canaliculata) +karitejevo maslo
    Etil nikotinat, karitejevo maslo, bela glina, rdeča alga Corallina officinalis

Ga je že katera poizkusila??? Ali deluje? :lashing:

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Ti ne znam povedat ali deluje, ampak v Italiji je ta znamka za nego proti celulitu zelo hvaljena. Če pa jo misliš kupovat, se ti splača it čez mejo… :yes:

To pravim pa zato, ker na tvojem profilu vidim, da si blizu…

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Izvlečki alg, ki vsebujejo jodove spojine, aktivirajo lipaze (encime, ki razgrajujejo maščobe). Če je izdelek dobro zasnovan, lahko ti izvlečki pripomorejo k izboljšanju stanja celulita – vendar čudežev v parih minutah tudi tukaj ne gre pričakovati.

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Nina, saj tile so pa bolj “realni” :wink1: . Obljubljajo izginjanje celuluta čez noč, ne v 9 minutah :lol1: .
    Mene ne prepričajo el žavbe, ki obljubljao neke instant rešitve :no: .

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Hvala za informacije, o nakupu te kreme bom pa še mal razmislila…

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Ali je katera preizkusila kakšne druge izdelke od Somatoline Cosmetic?? :roll:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

@kristina wrote:

Nina, saj tile so pa bolj “realni” :wink1: . Obljubljajo izginjanje celuluta čez noč, ne v 9 minutah :lol1: .
    Mene ne prepričajo el žavbe, ki obljubljao neke instant rešitve :no: .

:lol1: ..ti so raje šli na nekaj ur kot na 9 min (btw. kako za vraga so pri Adonia Leg serumu dobili tako natančno izmerjene MINUTE :devil: )

Mene izdelki, ki ponujajo instant rešitve prej odvrnejo od nakupa kot pa k nakupu :P – mogoče so drugače sestavinsko čisto okej kozmetični izdelki, samo mi takšne nerealne obljube kar zmanjšajo zaupanje in kredibilnost neke znamke..

Nisem pa še nič sprobala od Somatoline…tako da če bo katera imela kakšne izkušnje…na plan z njimi :cool:

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Mene pa še bolj odvrne cena takšnih izdelkov..ta je ponavadi kar zasoljena :roll:

Profile photo of Mateja
    Mateja
    Član

Jst pa morm povedat, da sm somatoline cosmetic(tretma za trebuh in boke) uporabla in morm rečt da res deluje… In ga bom še 1x kupla!!
    Use 4 tedne sm ga redno 2x/dan uporabljala in obseg se res zmanjša oz. koža postane bolj čvrsta in ni tak ohlapna…
    Morm pa rečt da nism mela problemov s težo, sm zelo suha, sam na trebuhu sm mela mal oblogce, sej punce vemo kako je =) Tud na prehrano sm pazla in velik vode spila, tko kot sm že tud pred tem. Tko da ni sam kremca use sama nrdila..
    Tretma sm pa u Italiji kupla k sm misnla d je kej bolj cenejši sam ni res.. Lih tko je 30€!!! To je pa treba poudart!!

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Lepo, da ti pomaga! :thumbsup: Za ceno me pa prav ćudi, saj ponavedi so take stvari dol cenejše…

Profile photo of Mateja
    Mateja
    Član

Hmm, nevem, lahko so me malo naplahtali, k so vidli d sm slovenka =) Tud to je možno..
    No ja, sej zdej k vidm da pomaga bi dala še 10€ več =)

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

mateja a bi se ti dalo sestavine prepisat? :flower1:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Dobrodošla Mateja! :hi:
    Poleg sestavin me še zanima, koliko ml je v enem izdelku…ker standardne količine (ok.200, 250 ml) jaz pri 2krat dnevnem nanosu porabim sigurno v 2 tednih :P …pa zanima me še kakšna je tekstura in kako je z vpojnostjo?

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

Mateja dobrodosla.
    Imam isti problem kot ti. Drugace sem suhcena le na trebuhu imam en mali slauf in ta me moti.
    Torej lahko izgine ce kombiniram kremo+prehrano+sport?
    Drugace pa imam nagledan cenejsi proizvod ampak se nikjer nisem zaznala mnenj uporabnic.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

anchek ob kombinaciji pravilne prehrane+sport bo izginil brez kreme :wink1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico