Sodelovanje pri izvedbi znanstvene raziskave o forumih

Ars Cosmetica Forum OSTALO "KOFETKANJE" Sodelovanje pri izvedbi znanstvene raziskave o forumih

Ta tema vsebuje 19 odgovorov, ima 19 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of spletni.forumi spletni.forumi 6 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Tole sporočilo ste uporabniki dobili na zs-je…še tema za tiste, ki bolj berete in niste prijavljeni na forum.
    Na FDV so nas prosili za objavo ankete o spletnih forumih in zraven prilagajo naslednji dopis:

Pozdravljeni,

na Centru za metodologijo in informatiko Fakultete za družbene vede izvajamo znanstveno raziskavo o tem, kako lahko spletni forumi pripomorejo k izboljšanju življenjskih pogojev posameznikov in družbenih skupin. Kljub temu, da je danes pretežna pozornost javnosti namenjena t.i. spletnim mestom za socialna omrežja, ugotavljamo, da so spletni forumi danes še vedno najbolj razširjena in izjemno relevantna okolja za proučevanje vloge novih tehnologij v širšem družbenem prostoru.

Vaše sodelovanje v raziskavi bo bistveno prispevalo h kakovosti in objektivnosti raziskovalnih rezultatov, zato vas vljudno vabimo k izpolnitvi spletnega vprašalnika, ki je dosegljiv na naslednjem naslovu: http://www.1ka.si/a/3155

Želimo tudi poudariti, da pri izvedbi ankete zagotavljamo varovanje zasebnosti in tajnost odgovorov ter se zavezujemo, da bodo podatki, ki jih bomo pridobil z raziskavo, uporabljeni izključno v neprofitne in znanstvenoraziskovalne namene.

Že vnaprej se vam lepo zahvaljujemo za sodelovanje.

doc. dr. Gregor Petrič, asist. Andraž Petrovčič in Lea Lebar
    http://www.fdvinfo.net

btw – prvo poslano zs je “raztegnilo” čez okvir foruma, ker je bilo dodanih preveč uporabnikov. naslednja so malo boljša;)

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Izpolnila :yes: .

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

me too :yes:

Profile photo of glossy
    glossy
    Udeleženec

tud jst, tud jst :cheer:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Zelo obširna anketa. :roll: Nekajkrat me je že primlo, da bi pritisnila rdeč križec, no, pa sem vseeno rešila do konca. :lol1:

Profile photo of lana
    lana
    Udeleženec

Rešila :yes:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jaz tudi … čeprav je res predolga anketa.

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Rešila :yes:

Profile photo of Sillyblond
    Sillyblond
    Član

Izpolnjeno, samo ker sem FDV-jevka :lol1:

Profile photo of mademoiselleT
    mademoiselleT
    Udeleženec

Tudi jaz sem že poklikala. :))

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Predolga … obupala :blush1:
    Grem spat … se lotim čez vikend, prej ne bo časa …

Do kdaj je treba rešiti? A sem kje spregledala?

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

je bila malo dolga za tale utrujen dan, ampak sem se prebila skozi :yes:

Profile photo of nejko
    nejko
    Udeleženec

bom jutri, k bo dolgcajt na šihtu :lol1:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

je kar dolga ja..ne vem, če je pametno, da ti zgoraj kaže kolk “poti” je še pred tabo :lol1:

Saša – niso sporočili nobenih datumov; v sporočilu so napisali, če je lahko tema na forumu objavljena vsaj 10 dni.

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

OJOJ kako je bla dolga… :)
    Jaz tudi zavedna FDVjevka lepo izpolnila in zdržala do konca :D

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico