Slovenija ima talent

Ars Cosmetica Forum OSTALO GLASBA, KULTURA IN MEDIJI Slovenija ima talent

Ta tema vsebuje 13 odgovorov, ima 11 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 6 let, 1 mesec nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sem opazila da se je že po drugih temah nekaj govorilo…tako da odpiram temo :sing:

Jaz sem gledala prvo oddajo..ne skoz, ampak večino sem videla. Na začetku je bilo že prav zastrašujoče dolgočasno…spomnem se enega fantka, ki je igral na kitaro in tistega zadnjega, ki je imel 7 otrok – no ta dva sta mi pustila zelo pozitiven vtis :respect2: . Pa ena plesalka jazza oz. show dance-a ..

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Sicer sem gledala mogoče samo zadnje pol ure, mi je bila kar ok oddaja, čeprav tisto ploskanje je bilo na čase že malo preveč ”fejk” :P Se pa samo enega spomnim, ki je bil oblečen v pava in ene solo pevke ki je imela presenetljivo lep glas.

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

najbolj sta mi v spominu ostala tista 12-letna plesalka in pa en fant s kitaro :thumbsup:

je bilo pa še kar nekaj dobrih, ampak so jih žal pokazali bolj na hitro.. se vidi, da je poudarek bolj na ‘čudakih’ oz netalentiranih :ermm:

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Jst pa ravnokar gledam… Se še nisem odločila, ali se bom jokala ali smejala zraven.

To, da bo poudarek na tačudnih in taslabih, smo pa tako že vnaprej vedeli :silly:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

aaa js sem se tok narežala :lol1: ful dobra oddaja – pač to je nov šov, itak da bodo pokazal najboljše in najbolj bizarne ‘talente’

Profile photo of estelle
    estelle
    Član

Jaz sem pogledala. Smešno mi je blo vse skupaj, da bi bil pa kdo res izjemno talentiran pa ne bi rekla. Čakarmiš mi je antipatičen, ker se trudi bit kot Simon Cowell, Luci mi je ok, najboljši mi je pa Brane Kastelic :thumbsup:

Uh…ja Slovenija ima talent:) Zabavna oddaja:) haha… tako, kot si rekla estelle, haha tudi meni je smešno kako se čakarmiš trudiii biti simon cowell…..ne ratuje mu najbolj… se mi zdi, da so vseeno premalo kritični….

Drugače pa se mi zdi ta zgodba s tem očkom 7 otrok prenapihnjena… Pa tudi ni tako dober, kot pravijo… On je čisti imitator Tošeja, ki pa mu roko na srce, ne seže do kolen (wannabe bradica, tudi pesem bi lahko pel v svoji verziji, ne pa da se trudi peti identično Tošeju)…. Pa tudi to, da ima 7 otrok, se prevec vzpostavlja….kar sploh nima veze z njegovim talentom…. ahhh.. nazivce mi gre to, ker mediji kar nekaj napihnejo …..in nekoga kujejo v zvezde… to se mi ne zdi prav….

Drugače pa je bilo kar nekaj zabavnih ne-talentov …hahaha :) pa tudi nekaj talentov je bilo (sploh v zadnjih 20 minutah…)…

:) uff sm se razpisala :)
    :coffee5:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Zanimivo.. bom pogledala naslednjic ko bo prilika… Ampak nekako mi ne disi vse skupaj…

Veliko reci nasi mediji prevec napihnejo. D:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

jaz si še vedno včasih pogledam nastop Maestra v finalu :yo: …zame edini finalni nastop, kjer so mi šle dlake pokonci :bow2:
    džizs so bli dobri :hairup:
    [youtube:3t49h592]http://www.youtube.com/watch?v=sMfMAFqFUao[/youtube:3t49h592]

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Se strinjam, Nina. :yes:

Jaz sem tudi za njih navijala in še zdaj si z veseljem pogledam njihov nastop. :hairup: :3party:

Profile photo of S
    S
    Član

Dobri so bli, ampak njihova prva koreografija mi je še zmeri najboljša od vseh.
    Moja favoritka je bla Maja Keuc. :heart: Vokal ima brez konkurence in zelo simpatična deluje, prava lepotička. Škoda, ker nekateri njeno zadržanost zamenjujejo za vzvišenost.

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Meni je bil od vseh najboljši tisti, ki je na zvonce igral, res super in nekaj posebnega. Mi je žal ker ni prišel naprej. Ker nekoga imitirati je precej lažje kot pa če sam oblikuješ točko.

Profile photo of Tinchi
    Tinchi
    Član

Je katera že slišala ta novi komad od Line?

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

@tinchi wrote:

Je katera že slišala ta novi komad od Line?

LINA – Verjamem

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico