Sleek paletka

Ta tema vsebuje 12 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 2 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Na voljo sta 2 sleek paletki za članek na testu – prednost imajo moderatorke in seveda tiste, ki fotkajo svoj očesni MU :lashing:

prva je Lagoon:
    [velikost_slike=500,350:m2h2g04n]http://www.click2chic.si/f/pics/Oci_1/96070246_b.jpg[/velikost_slike:m2h2g04n]

druga pa Bad Girl:
    [velikost_slike=500,350:m2h2g04n]http://www.click2chic.si/f/pics/Oci_1/96005514_b.jpg[/velikost_slike:m2h2g04n]

Profile photo of Artemida
    Artemida
    Udeleženec

Jaz bi se javila za Lagoon – nisem še imela Sleek paletke in si jo želim sprobat.
    Upam le, da ni za test nujno slikanje očesnega make-upa; niti nimam pametnega fotoaparata, ki bi ujel realne barve (premorem le fotoaparat na telefonu) niti nisem nikoli znala fotkat svojega make-upa, da bi količkaj solidno izgledalo. Tako da če je slikanje pogoj, rade bolje prepustim paletko kateri od Arsovih profesionalk, ki zadeve res lepo obvladajo :thumbsup:

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

Jaz bi se pa javila za Bad Girl. Sicer zaenkrat nisem ravno objavljala MU-jev, ker sem šele začela po dolgem času ličit. tole bi pa z veseljem sprobala, pokomentirala in pofotkala. :luck:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

anchek – velja, dobiš bad girl paleto :)
    Artedmida – fotke so pri tem testu res kar nuja, zato bi počakali, če se bo še katera javila, ki fotka svoj MU (bom pa za moderatorstvo v naslednjem tednu poslala še ene paketke in se tam oddolžim v primeru, da pri tem testu pride kdo drug v upoštev ;))

Artemida
    Udeleženec

Ok, zmenjeno! :flower2:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Oooo kako je lepa Lagoon paletka! Krasna!
    Vidim, da nisem edina, ki ji je všeč. :)

Če Artemida ne dobi enega fotkiča za fotkat, se jaz prijavim za fotkat paletko in MU :).
    Jasno, če ne bo nobena druga zainteresirana.

Artemida is iz LJ? Ker potem bi ti lahko jaz poslikala paletko & MU, da bi lahko šla v tvoje roke paletka :).

Artemida
    Udeleženec

Tigica, seveda ti z veseljem odstopim paletko :flower2:
    Nisem iz Ljubljane, sem iz notranjsko-kraškega konca, ampak saj ni nujno… mi ni panike, jo bom že sprobala ob kaki drugi priliki.

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

Kok lepa je Lagoon :hairup:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

tigica – bomo tebi poslali paletko Lagoon za testirati, ker sem jim obljubila, da bomo dali v članku na testu tudi fotke zraven :yes:

Artemidi se bom pa oddolžila z drugim paketkom, pa mogoče še kaj podobnega dobim :flower2: ..

Artemida
    Udeleženec

O, hvala! :flower2:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Nina hvala!

In zelo zelo lepa gesta! :thumbsup:

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

Dobila paletko :)
    Hvala Nina :flower2:

kam pa pošljem svojo oceno? Pa zanima me če so še kakšne posebne zahteve za članek :)

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

super :)
    ni posebnih zahtev, čimveč slikc (izdelka, swatchi, karkoli..) – pri dekorativi ponavadi to največ pove :lashing:

drugače pa na kratko splošen vtis: pigmentiranost, nanos, tekstura, obstojnost, izbor barv

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico