Skupno urejanje stanovanja

Ars Cosmetica Forum OSTALO DOM, KUHANJE IN HOBIJI Skupno urejanje stanovanja

Ta tema vsebuje 119 odgovorov, ima 36 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of purple_rain purple_rain 3 let, 3 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Jaz se pa super počutim med zelenimi in vijolčnimi stenami :lashing:

Trenutno pa sem v fazi prepričevanja fanta, da bele stene pač niso najbolj kul :blush1: ..zaenkrat še neuspešno :hairup:

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

@nina wrote:

Trenutno pa sem v fazi prepričevanja fanta, da bele stene pač niso najbolj kul :blush1: ..zaenkrat še neuspešno :hairup:

Kak mi je znano :lol1: Ko sva renovirala stanovanje, je hotel vse belo..jst bi imela pa pisano in sem pristala na nek kompromis, da je hodnik bel, ostale sobe so pa v pastelnih odtenkih (da ni bilo prevec hude krvi :P ). Ampak mi ravno vceraj rece, ko sva gledala ene fotke za nazaj in se vidi stanovanje se od prej..”ej, sam kak je pa zdej bolj lustno stanovanje in tako barvito” :lol1: :lol1: :lol1: Ma sem se mu morala prav nasmejat :)
    Sicer je pa pri nama blo za vse stvari isto..jst bi porihtala in uredila, njemu je blo pa kul in pol sem ga morala prepricevat in ko sva naredila, mu je blo vse vsec..tak, da me prav zanima kaksne borbe bojo zdej, ko bova morala urediti naso hisko, ko se poleti selimo..ajs :scary:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

:lol1:
    ne vem kako bo tole…vsak dan dobim kakšno novo idejo :scary:

timnala..po moje za hiško ne bo panike – led si že prebila s pastelnimi :P

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Nina, sej zdej barve ne bodo problem..je lesena (eno pregovarjanje manj :lol1: ).

Ampak jst bi vse na glavo postavila in porihtala..nekak moram vsak prostor, kjer zivim, uredit in dat svojo energijo notr..šele takrat se počutim “doma”..da ne govorim, da so zunaj les na temno barvali in imam namen celo hiško “oblatat” z novim lesom :P
    Še v študentu se nisem mogla učit tak dolgo, dokler nisem sobice uredila po svojim merilih :ninja:
    Ženske smo ena čudna bitja..sam, da urejamo :lol1:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

@darksome wrote:

..Hodnik je pa žal čisto bel, ker je skupen-nimam veselja, niti volje, da bi tam kaj spreminjala in se pogajala :unsure:

Jaz sem trenutno v še slabšem položaju…bi bila srečna, če bi morala samo hodnik pustit pri miru.. :P

Jah, sranje je to, če je nekdo prej živel z nekom drugim…in pride potem nekdo tak, kot sem jaz…in ne more normalno živet obdan s pohištvom in po možnosti še z malenkostmi, ki so bile zbrane “ne z moje strani” :cry1: …

Profile photo of nejka
    nejka
    Član

boga Nina…..povsem te razumem…res ne vem,če lahko kdo živi tako, da ga na vsakem koraku preseneti kaka stvar iz prejšnje zveze… :no: …pa, da se tega že končno ne znebi!!!!
    po večini smo ženske take, da nam veliko pomeni prostor v katerem bivamo….tudi jaz sem si vsako študentsko sobico zrihtala po svoje…da ne govorim o stanovanjih!!! sem tudi na svoje stroške vse sama prepleskala….in poštimala, tako kot jae bilo meni všeč…
    Joj, da moraš ti to prenašaš, ki obožuješ opremljanje….!!! :confused:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Zgleda, da je prostor bivanja res ena taka stvar, ki ženskam ogromno pomeni…no vsaj nekaterim..tudi jaz se nisem mogla učit v študentu dokler si ga nisem po svoje uredila – dokler še lučka pri postelji ni imela kakšne moje nalepkice gor :angel2:

Da bom pa kdaj v takem položaju kot sem zdaj si pa v bistvu nikoli nisem predstavljala… :ermm:

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Ajej..te cist zastopim..sicer mene je v nulo skoz motilo, ker je skor v vsaki sobi drugacen pod po tleh pa v vsaki sobi drugacno pohistvo, ampak imela sem pa v mislih, da ne bova tukaj skoz, ce ne bi vse ven zmetala in na novo opremila, tak pa si nisva delala stroskov s tem in skusala narest najboljse iz obstojecega..zato, bom pa zdej bolj komplicirala s pohistvom :devil:
    In upam, da prejsnji lastniki odpeljejo ven cimvec, ker ce ne bo mojmu gospodu mogoce cist vsec, kar bodo pustili :roll: ..jst bom pa rogovilila.. :lol1:

Nina, jaz sem nasla resitev za veliko stvari v tem, da je moj dragi sel v tujino na eno kliniko delat za 3 tedne..jst pa stanovanje skor okol obrnila in neizmerno uzivala..mojmu je blo pa pol tud vse vsec :) Ker tist mi tud ni, da bi neki delala, da bi blo sam men..itak ga poznam in njegove zelje, tak da nisem sla preko tega..

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Hvala za podporo :flower1: ..men je pa parket ena ljubših stvari v tem stanovanju..pa tud s kuhno sem sklenla premirje..s kopalnico ga sicer nisem čist :)) , ampak sem dala dovolj svojega pečata, da se dobr počutim (“hvala” mojim kozmetičnim flaškam :lol1: )..
    Spalnica, dnevna in še ena soba…hmmm

Profile photo of S
    S
    Član

Joj Nina, vem kako se počutiš. Sicer še nimam svojega stanovanja, samo se tudi počutim ujeto, če moram biti dalj časa nekje, kjer ni mojega pečata. Saj verjamem, da boš postopoma vse preuredila, stvar za stvarjo. ;)
    Glede barv je pa naše stanovanje zelo raznoliko, ampak gre za bolj umirjene barve. Moja soba je bolj v bež in marelični barvi. Dekoracija pa malo rdeče, rumene, kakšen zlati detajl ( npr. lučka), v celoti je taka sončkasta soba za vzpostavljanje pozitivne energije. :yes:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

jeeej :crazyhappy: …sva šla čez spalnico, jedilnico in dnevno (natančno seveda – po cm :)) )…in sem za vsako stvar lahko povedala, če mi ni všeč :dance4: …in vse ostale podrobnosti :innocent:
    Že delam spisek, kaj je treba na novo kupit…okej stene še zenkrat čakajo..mogoče bodo slike prej kot barve :sunglass:

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Go girl go :cheer:
    Sej se fantje tud premaknejo, ko vidijo, da bo draga pol se srecnejsa :lol1:

Profile photo of emanuela
    emanuela
    Član

^^super,Nina :cheer:
    V mojem gnezdecu pa me izredno moti to, da je veliko stvari v modri barvi(bilo).
    Nepotrebnega regala sem se že rešila, samo kavč še je potrebno zamenjati.Modra barva mi res ni všeč.
    Bom pa si v kratkem prebarvala stene-gl. prostor (pač garsonjera je) bo svetlo oranžen, kuhinja bo zelena (tudi v bolj svetlem odtenku),predprostor vijoličen, edino kopalnica bo ostala modra (sem jo pa že opremila v morskem stilu:slike školjk, morske zvezde, večje školjke, pokrov z delfinom-tega zadnjega nisem izbrala sama).
    In isto-sploh se ne počutim doma, dokler ni moje krame okrog mene :yes:
    Glede fanta me pa ne skrbi, v bistvu je njemu lepo skoraj vse, kar je v novejšem, modernem stilu,tako da tukaj mislim da ne bo nesporazumov….

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Punce rabim en nasvet oz. idejo. Kaj naj naredim v hodniku? Zaenkrat je prazen oz. imam jaz tam postajo z lakci :lol1:
    Širok je prbl. 2m in dolg 5m. Res nimam ideje kako bi ga popestrila, sploh ne vem kakšno pohištvo naj dam noter, ker ne rabim za oblačila. vem da bi mogla nabavit nekaj, kamor se odložijo čevlji in mogoče obesijo oblačila, ko bom imela obiske, ampak kaj naj z ostalim prostorom? Nočem da izgleda prazno :ermm:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Lyra, kaj pa ce bi hodnik pobarvala v kaksno zanimovo barvo (ne vem kaksno imas ostalo stanovanje, ampak tukaj mi je direkt padla ideja, o rdeci – pravi rdeci, mocni, malo bolj temni, azijski ali pa temno modri…), npr 3/4 hodnika (odvisno kaksen efekt bi rada dosegla, visji hodnik? Daljsi?)…
    In pa seveda, slike lahko das na stene, bo takoj popestrilo in kaksno rozico/kipec…
    Obesalnik ne bi bil slab, pa tudi omarica za cevlje ne. :yes:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico