SKIN79 – DreamGirls BB Cream

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za obraz SKIN79 – DreamGirls BB Cream

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Puder sem kupila po tistemu, ko mi je zmanjkalo mojega stalnega pudra (oz BB kreme) Skin Food Mushroom BB.

Sama imam mesamo kozo z mastnim T predelom, tako da sem iskala nekaj kar bi mi brez problema zdrzalo cel dan.
    Puder na zalost ni vzdrzljiv, ceprav obljublja celodnevno obstojnost in pomoc pri mastni kozi. Pffft.

Izdelek sem uporabljala na ocisceno kozo, po toniku (garnier fresh) ter kremi (Beauty Juice Oil free moisturizer). Z obema se je dobro obnesel.

Izdelek sem nanasala kar s prsti.
    Dobi se ga v samo enem odtenku, kateri meni zal ne odgovarja. Vonj samega izdelka je parfumiran, meni je kar slabo delalo.
    Tekstura je kremasta, lahko mazljiva in bolj redka. Ko izdelek razmazemo, spremeni teksturo v nekaj bolj redkega in nikakor ne prekrivnega. Sicer mi solidno prekrije rdecico in se zlije z mojo poltjo (po tistem ko ga zblendam), toda od pudra pricakujem kaj vec od tega.

Puder sploh ni prekriven, na obrazu pusti lepljiv feeling in dewy finish, ki je motec. Obstojnost je slaba, T predel se mi zacne mastiti zelo hitro, kljub njemu. Poskusila sem ga uporabiti kakor podlago, ampak ni se prevec obrestoval.

Embalaza je zelo lepa (ena lepsih BB krem), vijolicna tuba z zamaskom na zavoj. Doziranje je enostavno, ceprav ko je na koncu je le to otezeno. Transport dobro prezivi, saj je plasticna tuba.

Cena BB kreme je okoli 15$, kar je povprecna cena takih krem. Ce vam odgovarja je cena krasna. Mene je na zalost popolnoma razoracal kot puder in podlaga in ga odsvetujem.

1/5

Se slika blendanja:

(slika je iz mojega bloga)

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico