SINFUL COLORS – Lak za nohte

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Laki za nohte SINFUL COLORS – Lak za nohte

Ta tema vsebuje 4 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Opis izdelka:
    Sinful colors nail Enamel

Fotografijo je prispevala Lyra :flower2:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Krasni laki za nohte!
    Cena je res ugodna – 2$ v spletni trgovini Cherry Culture, kar je celo manj, kot Essence pri nas! Stekleničke so prečudovite, spominjajo na China Glaze lake.

Sama imam odtenke Kismet Elated (najlepša barva v moji zbirki, gotovo!), Shausha, Color Scare, Pink Diamond in Karma. Vsi se nanašajo zelo lepo, so bolj tekoči, a mene to ne moti. S prvim slojem je večina še prosojna, z drugim pa se že doseže barvo iz stekleničke. Obstojnost je zadovoljiva, ni kakega ekstremnega krušenja in obrabe konic, lepo zdžijo kar nekaj dni.

Mislim da je nekje okoli 200barvnih odtenkov :scared: noro, ane?
    Vsekakor so Sinfulčki ena mojih ljubših znamk lakov za nohte :thumbsup:

Najvišja ocena, itak!

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Kako sem lahko spregledala te lakce? :scared:

Tudi sama sem nad njimi zelo navdušena-tako kot Nati. V bistvu je ona kriva da sem si jih začela kupovat! =)))

Imam jih ogromno! V bistvu ti lakci prevladajo v moji zbirki (ki pa ni ravno majhna).
    Razlog za takšno količino je ogromna izbira barv, swachev pa ni za videti. In ker so res poceni, jaz pa sem radovedna sem morala videti kakšne barve se skrivajo za raznimi imeni.

Lakci so dokaj tekoči, ampak se vseeno lepo nanašajo. Večina jih rabi 2 sloja za prekirvnost. Obstojnost je zadovoljiva, z nadlakom super!

Steklenička spominja na CG lakce, meni je celo malenkost bolj všeč ;)

Ocena 5-ka!

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Krasni lakci!

Najbolj mi je vsec steklenicka, nudi super oprijem da skoraj ni opcije da zdrsne iz rok.

Laki so med bolj redkimi, toda da se jih obvladovati. Odtenki ki jih imam so med manj pigmentiranimi, tako da so trije nanosi obvezni! Copic je OK, nic posebnega,normalno debel.

Cena je fantasticna (kot je Nati rekla nekaj pod 2$), tako da se splaca probat ze zaradi same obstojnosti.

Lakci so dobro obstojni, z njimi nisem imela problemov, sploh ko sem nanesla G2G cez!
    Se ze veselim nakupa novih lakcev, saj je ogromna izbira odtenkov.

5/5 Ker nimam pripomb cez njih.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Sinful Colors je še ena firma res super lakcev.

Lakci so res poceni (2$) in imajo tolikšno izbiro barv, da se težko odločiš katerega bi imel. :silly:

Sama sem ponosna lastnica kar nekaj sinfulčkov in z vsemi sem zadovoljna.
    Kot so že predhodnice opisale so res malce redkejši, vendar je večina izmed njih z dvema slojema popolnoma prekrivna.

Meni noben lak ne zdrži posebej dolgo na nohtih in tako je tudi s temi. Zdržijo mi največ 3 dni, potem pa se mi že začnejo krušiti.

Njihove flaške so simpatične in priročne za prijeti. Steklo je tudi dosti močno.
    Čopič je brez posebnosti. Precej dolg in z njim se lak nanaša brez posebnih problemov.
    Sušijo se mi podbno dolgo kot lakci drugih firm.

Nakup sinfulčkov bom sigurno še ponovila, ker je res toliko barv in še poceni so.

Nakup priporočam. :yes:

Splošna ocena: 4/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico