SILK WHITIA – Organic Stawberry Whitening Mask

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Pilingi in maske SILK WHITIA – Organic Stawberry Whitening Mask

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Opis izdelka:
    Maska z delci jagode bo pomagala posvetliti vašo kožo ter temne lise na obrazu.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Masko sem preizkusila danes, ko sem si ponovno zelela nekaj razvajanja.

Pakirana je v vreckici, z lepim motivom – jagodo. Meni osebno je zelo licna. Tudi prakticna je saj je super za prenasanje okoli (sicer v ravnem polozaju).

Maska obljublja ciscenje koze + beljenje (oziroma nekaj v smislu da brazgotinice niso vec toliko vidne). Hecno je ker obljublja obnavljanje koze ter preprecevanje obcutljivosti le te.

Ko sem embalazo odprla je zavel vonj po sladkobnih jagodah. Bolj je bil podoben kaksnemu jagodnemu soku oziroma tistim srckastim lizikah od jagode.

Priznam, da ko sem povlekla masko ven sem rekla samo “Fuuuj.”, to pa zato ker maska ni navadna papirnata maska s tekocino toda je papirnata maska z GELOM. FUJ.

Nanos je bil tezaven, kajti maska mi je kar nekako drsela iz rok, ker je papir zelo gladek in kvaliteten (uau), in zaradi gela samega..
    Ko mi je masko konco uspelo namestiti sem lahko normalno zadihala. Roke sem imela lepljive, gel se ni hotel posusiti.

Po petih minutah se je gel na rokah posusil, pa tudi lepljive niso bile vec.

Sama imam mesano kozo z mastnim T predelom.

10 minut kasneje (masko sem pustila na obrazu 20 minut), so me zacela peci lica. In potem se celo, toda to je nehalo, lica so me se vedno nekoliko spikala in pekla.
    Vseeno sem se odlocila, da pocakam do konca.

Ko je minilo 20 minut sem bila presrecna, da si jo lahko odstranim. Do takrat se je maska ze dobro oprijela obraza, tako da tudi ko sem vstala ni odpadla.
    Po odstranitvi sem si obraz in dekolte sprala z vodo, kar je bilo kar problematicno saj je gel nekoliko sluzaste sorte.

Opazila sem rdeca lica (od razdrazenosti koze), nekoliko izsusena koza nad obrvmi in brado.
    Nikakor ni dobro. Maska naj bi bila tudi vlazilna ampak na meni zal ni imela takega ucnika.

Je pa res, da mi je pustila gladko kozo. Po maski sem si nanesla Garnierjev Fresh (Essentials) tonik, da sem kozo umirila in cez jojobino olje.

Nakupa ne ponovim, ker mi ne odgovarja, zdi se mi prevec agresivna maska.
    Maska naj bi bila primerna za vse tipe koze, toda na drobno pise da ni za obcutljivo kozo (medtem ko obljublja da pomaga pri preprecevanju obcutljivosti koze, paradoks anyone?).

Cena je bila nekje okoli 15$ za 4 maske na Sasa.com, na ebayu teh mask ne najdem. Sasa ima oderusko postnino. Cena je solidna, toda glede na to da mi ne odgovarja se mi vseeno zdi prevec.

1/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico