SILK WHITIA – Organic Peach Water-Binding Mask

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Pilingi in maske SILK WHITIA – Organic Peach Water-Binding Mask

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Lyra Lyra 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Opis izdelka:
    Maska iz organsko pridelanih breskev bo zmanjšala občutljivost vaše koze ter preprečila nastajanje ogrcev.

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Tole masko mi je poslala tigica.
    Prosila sem jo če mi pošlje kakšno, ker še nikoli nisem probala masko na ta način =)

Vsebina maske je tanko blago v obliki obraza, ima odprtine za oči, nos in usta in zareze za lažjo prilagotitev maske po obrazu. Ta maska je namočena v tekočino ki je rahlo sluzasta in zelo diši po breskvah. Vonj je naraven in ni vsiljiv.

Masko sem si dala na očiščen obraz za 20minut. Po 20minutah sem nasko odstanila si obraz umila z vodo, nato pa nanesla tonik in kremo.

Mojo mešano kožo je zelo navlažila in zgladila, prav tako je bila koža po uporabi zelo mehka! super občutek ki je trajal še ves dan. Ni mi povzročila nikakaršnega izbruha mozoljev. Super maska, škoda da sem imela le eno :/

Všeč mi je ta način uporabe maske, čeprav je bil kometnar na moj izgled z njo da sem grozna :lol1:

Ocena: 5/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico