SILK WHITIA – Mineral Cation Whitening Mask

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Pilingi in maske SILK WHITIA – Mineral Cation Whitening Mask

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Opis izdelka:
    Maska za svetlenje kože. Koža bo po uporabi svetlejša in pore bodo manj opazne.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Imam mesano kozo z mastno T zono. Izdelek je namenjen beljenju koze oz posvetlitve koze in brazgotin od aken.

Sama nisem opazila drugega efekta kakor navlazitev same koze. Masko sem nanesla na ociscen obraz in jo obrzala gor 30 minut. Po temu sem jo sprala iz obraza ter nanesla cez Garnier Fresh tonik ter jojobino olje.

Izdelek se razlikuje od drugih sheet masks, kajti je pakiran v gromozansko vreckico (ta je velika kakor obraz, se malo vec), odpre se od zgoraj navzdol kar je res neprirocno. V notranjosti se nahaja maska, prepogjena na polovico, v pakiranju je se nekaksna plasticna zadeva ki vpija odvecen gel. Ali ga sprosca, res ne vem. Cudno je. Izgledalo je pa kot miks med plastiko in stiroporjem ter bombazem. Sam izdelek izgleda kot da bi prezivel transport, s tem da bi potrebovali nekaj dovolj velikega, da masko spravimo. Tako da tudi ni najboljsa odlocitev za transport.

Vonj je prijeten, spominja na pecke marelic. Sveze in nekoliko sadno. Vonj se sicer porazgubi po nekajminutnem nosenju.
    Sama maska je gelasta, v maski je 30ml produkta kar je prakticno prevec. Nanesla sem jo leze, toda ker je bila tako prepojena mi je gel kapljal na vrat in za usesa.

Gel je bolj redek (za gel), maze se lepo, toda potrebuje nekaj minut da se vpije in ko se se koza nekaj casa po temu se lepi.

Sama kaksnih posebnih ucinkov zal nisem opazila. Kozo mi je lepo navlazilo ampak to je bilo tudi to.

Cena izdelka je 6$, kar je zares veliko za taksno masko. Meni se zdi cena zelo neupravicena.

Po nanosu sem masko pustila na kozi 30 minut (priporocljivo je od 20 do 30), potem sem jo izprala z vodo. Izpiranje je bilo kar tezavno, saj je gel nekoliko sluzast.
    Maska je bila dobro odrezana, tako da je lepo pasala na obraz.
    Po nekaj minutah sem imela obcutek kakor da mi kozo hladi, vsake toliko se je ta tocka hlajenja premaknila drugam. Zelo cudno, ampak ok sem prezivela.

Se vedno pa maska ni nic posebnega tako da ji podarjam 3/5 tock.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico