´Sheer colour´ šminke

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LIČILA ´Sheer colour´ šminke

Ta tema vsebuje 23 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of goga goga 8 let, 3 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Moja nova aqualumiere chanel (75 samoa):

[velikost_slike=200,182:3kc9lcr6]http://i2.ebayimg.com/06/i/001/05/cb/e162_1.JPG[/velikost_slike:3kc9lcr6]
    vir

Na ustnicah izpade manj vijolična kot na sliki- bolj na rjavkasto z roza podtonom potegne..super za jesen :flirt1:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Meni najljubše so zaenkrat Rimmel šminke, čeprav sem pri prijateljici eno od AD, ki mi je bila všeč.
    Večina šmink (tudi vlažilnih) mi izsuši ustnice, tako da nimam ravno velike izbire. :(

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Jaz si pod vsako šminko nanesem balzam ali kakšno kremo za ustnice in nimam kakšnih večjih problemov z izsuševanjem (spomnim se, da mi je šminka Essence izjemno izsušila ustnice).
    Pri aqualumiere so mi zelo všeč odtenki (in kako izpadejo na ustnicah :angel2: ), pa tudi barva se mi zdi za sheer šminko dobro obstojna.

Pri avonu so nekaj časa nazaj delili pro-to-go (odtenek perfect pink)šminke, ki so tudi bolj sheer. Mehanizem je sicer inovativen in dober- neobstojnost pa tudi na vrhuncu :huh:

rimmel se še vedno ne dobi pri nas, ne?

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Nažalost ga ni pri nas. Sem ti fouš, ker daš lahko balzam pod šminko – meni šminka takoj izgine. :dontknow:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Jaz dam spodaj kakšen balzam, ki ni preveč mehak ali pa samo malo karitejevega masla in ga vtrem v ustnice, ali pa kremo za ustnice-trenutno imam loccitane immortelle, ki naj bi tudi malo pomagala k obstojnosti šminke (ti lahko dam za stestirat, če boš želela). Verjetno pa bi se še kakšna okej krema za ustnice (ki neguje, vlaži in pomaga k obstojnosti šminke) našla..

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

He, he, he – jaz sem že zbirateljica krem/vazelinov/balzamov za ustnice, pa je nažalost Edina zadeva, ki mi je do sedaj pomagala Medirepair od Vitaskina.
    Bi te res prosila za en majčeken immortelle za stestirat. :flower2:

Karitejevo imam vendar se mi ne obnese na ustnicah. :think:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Zmenjeno, dobiš za stestirat :flirt2:

..a tebi prav šminke ustnice izsušijo ali imaš na splošno suhe in ti pač šminke zadevo poslabšajo?

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Nasplošno imam ustnice in roke katastrofalno suhe (razpoke, luščenje).
    :thanks:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

@gejba wrote:

sem pri prijateljici eno od AD, ki mi je bila všeč.
    Večina šmink (tudi vlažilnih) mi izsuši ustnice, tako da nimam ravno velike izbire. :(

Evo, jaz uporabljam fuuul rada ArtDeco Glossy Lip Care, ki so zares sheer iin zares vlažilne. Šmink sicer nikoli ne uporabljam, ker moram imeto nujno ves čas vazelin na ustnicah, ta šminka mi pa v celoti nadomesti vazelin. Imam jo v odtenkih 24 in 42. Ker je res sheer, se tudi mažem z njo tako, kot za vazelinom – brez špegla in kar na slepo :))

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Kateri odtenek je že meni všeč? :blush1: Nujno si ga moram it iskat.

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

24 (tisti bolj nude rozkast)

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Si ga bom kar v mobitel zabeležila in ob prvi priložnosti kupila. :thumbsup:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Jaz mislim, da ti ne bo žal ;)

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Še vedno nisem izkoristila bona za Muller, tako da mi jo bo Lučka kupila za RD. :blush1:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Kolikor je meni znano, sta ponosni lastnici AD Glossy šminkice tako Goga kot Gejba :D

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico