SENSIDENT – Sensitiv zobna pasta

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Nega zob in ustne votline SENSIDENT – Sensitiv zobna pasta

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 5 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Smejka
    Smejka
    Član

Sestavine:
    aqua, hydrated silica, sorbitol, propylene glycol, potassium nitrate, sodium C14-16 olefin sulfonate, aroma, cellulose gum, allantoin, sodium fluoride, sodium saccharin, limonene, CI 77891

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Uporabljala sem tudi tole kremico. Dejstvo je, da je pravtako dobra kot vse predhodne, dobro se speni, prijetnega okusa, nežna in dobro očisti zobe. Cenovno je zelo ugodna, skratka dobra zobna krema, ki bi jo ocenila s 4.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ker imam precej občutljivo sklenino in me hitro začne skeleti, precej pazim po kateri zobni pasti posežem.
    Ker sem prebrala, da je ta za občutljive zobe, sem si jo nabavila. :) Bila je kar nekaj časa moja stalnica, ob njeni uporabi se je sklenina okrepila in ni bilo več skelenja, ampak ko sem jo prenehala uporabljati je bilo pa spet isto. :roll:

Zaradi tega razloga se zdaj nekako izogibam pastam, ki so namenjene za občutljive zobe, ker se moji zobje preveč razvadijo in je potem še huje. :verymad:

Na voljo v Müllerju; cena zelo ugodna, ker je drogerijska znamka.

Splošna ocena: 3/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico