SEBAMED – Deep cleansing facial toner

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Toniki SEBAMED – Deep cleansing facial toner

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 7 let, 6 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

vir

Sestavine:
    Aqua, Alcohol denat., Panthenol, Propylene Glycol, Polysorbate 20, Ethoxydiglycol, SodiumLactate, Allantoin, Hamamelis virginiana extract, Hydrolyzed Silk, Cucumis sativus fruit extract, Butylene Glycol, Polyquaternium-22, Glucose, Caramel, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, CI 42090.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ta tonik sem si kupila pred časom, ko sem še slepo verjela, da je najbolje, da je vsa negovalna kozmetika od enega proizvajalca. Nabavila sem si peno, tonik in gel.

Šele kasneje sem ugotovila, da ima tonik takoj na začetku alkohol. :verymad:

Občutek na koži je fajn, ko naneseš ta tonik. Malo izsuši mojo kožo (verjetno zaradi alkohola).
    Barve je modre, vonj ima tak medicinski. Že po vonju se mi je zdel antibakterijski. Tudi k temu vonju je verjtno pripomogel alkohol. :lol1:

Kupila sem ga v Sanolaborju, stal je okrog 6 €.

Nakupa ne bom več ponovila, ravno zaradi vsebnosti alkohola. Če se ne bi ozirala na sestavine bi morda še kdaj posegla po njem.

Splošna ocena:
    2/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico