SCHWARZKOPF – Taft Volume Power Hairspray Extra Strong

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega in oblikovanje las Oblikovanje las SCHWARZKOPF – Taft Volume Power Hairspray Extra Strong

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Izdelek sem kupila po tistemu, ko sem si zelela lase ‘natupirat’ zaradi vecjega volumna.

Sama imam suhe, goste ter tanke lase. Na lasicscu se mi hitro mastijo, toda konice ostanejo suhe. Moji lasje so barvani na svetlo blond, naravno imam temno blond lase.

Embalaza je prirocna, z pokrovckom na potisk. Malo tezje je pospricati izdelek, ko imamo daljse nohte, kajti radi se nekoliko ‘zataknejo’. Embalaza ni nic posebnega, toda transport prezivi dobro.

Sam izdelek je lepljiv, vonj ima zelo umeten in tezak. Nanasa se enostavno, toda po nanosu do pranja las ostane ta ogaben vonj. Ni opcije, da bi se ga dalo odstraniti, fuj!

Svojo nalogo opravi dobro tako da mi frizuro obdrzi na svojem mestu, brez da bi le ta izgledala ‘zalepljena’ cel dan.
    Volumna mi sicer ne doda (ceprav ga obljublja).

Zaradi njega se mi hitreje zamastijo lasje, kar mu stejem v minus.

Cena je pod 4€ v Tus trgovinah, tako da je ugoden ce vas vonj ne moti.

3/5 nakupa ne bi ponovila.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico