Schwarzkopf – Osis dust it

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sama imam suhe, goste ter tanke lase. Na lasicscu se mi hitro mastijo, toda konice ostanejo suhe. Moji lasje so barvani na svetlo blond, naravno imam temno blond lase.

Izdelek naj bi dodal lasem volumen, in to zelo ociten volumen.

Samo pakiranje je zelo lepo, majhno in prirocno. V embalazi je 50ml izdelka, kar ni veliko toda ce pomislimo, da ga porabimo zelo malo nam zdrzi veliko mesecev.

Izdelek se uporabi tako; nanesemo ga na roke ter vtremo v konice las. Nekateri ga nanesejo direkt na korenine las, ceprav ni priporocljivo.

Je v obliki prahu, takega neznega ki spominja na snezinke. Tudi izgled je podoben, le da je zelo lepljiv in bel.

Nanos ni toliko tezaven (se nagnemo naprej, lase damo cez obraz in potem vtremo izdelek v lase).

Mene je po uporabi lasisce nekaj casa srbelo in nekoliko spikalo, toda obcutek je minil v par minutah. Izdelek res podari veliko volumna (kar je res krasno, ko imam bad hair day).

Dodatni volumen mi je zdrzal skoraj cel dan, ker potem sem si lase potlacila.
    Edini veliki minus je ta, da nam izdelek hitro zamasti lase.

Cena je okoli 20$ na ebayu, sicer se ga dobi v nekaterih frizerskih salonih po veliko visjih ceni (30€?).

Mislim, da bi izdelek ponovno kupila saj mi prakticno v trenutku doda volumen!

4/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico