Schwarzkopf GLISS-total repair direct-repair-treatment

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega in oblikovanje las Maske, olja in tretmaji za lase Schwarzkopf GLISS-total repair direct-repair-treatment

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 7 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of sarchy28
    sarchy28
    Član

SESTAVINE:aqua,alcohol denat,polyacrylamide,c13-14 isoparaffin,parfum,distearoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate,dimethicone,polyquaternium-10,carbomer,cetearyl alcohol,laureth-7,panthenol,polyquaternium-11,panax ginseng root extract,PVP,glycerin,laurdimonium hydroxypropyl hydrolyzed wheat protein,amodimethicone,lactic acid,arginine,acetyl tyrosine,arctium majus root extract,hydrolyzed soy protein,hydrolyzed keratin,PEG-12 dimethicone,niacinamide,ornithine HCI,linaool,coumarin,hexyl cinnamal,citrulline,limonene,citronellol,biotin

danes sem kupila ta tretma,pa me skrbi da mi ne bo preveč zmastil lasišča,ker imam zelo suhe konice in dokaj mastne lase

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Tega izdelka jaz ne bi dajala direktno na lasišče…samo na konice.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico