SCHWARZKOPF GLISS – Nutri Protect Express Repair Conditioner

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega in oblikovanje las Maske, olja in tretmaji za lase SCHWARZKOPF GLISS – Nutri Protect Express Repair Conditioner

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Chanel Chanel 5 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki

SCHWARZKOPF GLISS – Nutri Protect Express Repair Conditioner

Ker sm uporabljala balzam in šampon iz te kolekcije s katerima sm bila zelo zadovoljna, sm si omislila še ta sprej. Sprej je v flaški z razpršilom, ki ga moraš pred uporabo pretrestri, da se vidno zmešata 2 sloja tekočine v flaški (ena plava nad drugo). :lol1: Cena se mi zdi, da se giblje okoli 5€.

Sprej pošpricam po mokrih laseh, včasih tudi po suhih, diši prijetno po vrtnicah, lasem pa da lesk in sijaj, kar mi je zelo všeč. Las dodatno ne obteži, zaradi spreja se moji lasje nič prej ne zmastijo, zagotovi pa visok sijaj mojim lasem. Izdelek bom definitivno ponovila, ko ga porabim, kar pa še ne bo kmalu, saj se porablja zelo počasi.

5/5

Profile photo of Chanel
    Chanel
    Udeleženec

Tole sem si omislila, ker se občasno težko razčešem, rabila pa sem tudi nekaj za lesk.
    Izdelek je bil kupljen v DM, cena se mi zdi med 3-5€.
    Pošpricam na mokre lase in razčešem. Mojim lasem da lep lesk, razčešejo se tudi lažje. Vonj ima nekako po vrtnicah, za moje pojme umeten, ampak ne moteč. Ga voham samo še kako minuto po nanosu. Sprej moje lase ne obteži in jih ne masti.
    Embalaža mi je zelo praktična, na sprej. Tako izdelek lažje nanesem po vseh laseh. Pokrovček dobro tesni in prenese tudi reden transport :lol1:
    Nakup bom definitivno ponovila, saj mojim lasem zelo ustreza.

5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico