SCHELLER – lotusov cvet krema za roke in nohte

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Nega rok in nohtov SCHELLER – lotusov cvet krema za roke in nohte

Ta tema vsebuje 6 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of luncaa luncaa 5 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sliko je poslala Luncaa.

Opis Izdelka:
    Krema za roke z izvlečkom lotusovega cveta.

Sestavine:
    Aqua, Glycine Soja Oil, Propylene Glycol, Isopropyl Myristate, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Palm Glycerides, Sodium Dihydroxycetyl Phosphate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Cera Alca, Glyceryl Stearate SE,
    Panthenol, Biotin, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Hydrogenated Rice Bran Oil, Tocopherol, Bimethicone, Butylene Glycol, Benzyl Alcohol, Protassium Sorbate, Parfum.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Imam jo v manjši izvedbi, ki je idealna za v torbico. Vsebuje lipidne sestavine, čebelji vosek, sojino olje, riževo olje, ki kožo nahranijo in jo ščitijo pred zunanjimi vplivi..v praksi funkcije nahranjenja kože ta krema ne opravlja najbolje, tako da za zelo suho kožo na rokah in za uporabo pozimi ne bo dovolj. Je pa prednost v tem, da se res hitro vpije. Plus za vsebnost pantenola (obnova in pomirjanje kože) in biotina (pomemben za nohte). Svoje ime opraviči – vsebuje lotusov izvleček, ki pomaga pri pomirjanju kože.
    Meni ima prijeten vonj, velike embalaže si verjetno ne bom kupila, majhno izvedbo pa verjetno še kdaj (pozimi jo bom zamenjala za kakšno bolj hranljivo kremo).

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Tole kremico sem imela v manjši različici in sem jo imela v torbici.
    Se mi zdi, da je svojo nalogo kar fajn opravila.
    Fajn se nanaša, prijetno diši, koža je potem mehka in meni ni pustila filma. Tudi vpila se mi je precej hitro, kar je meni pri kremi za roke zelo pomembno.

Ni me toliko navdušila, da bi si kupila normalno embalažo, ampak kakšna mala za v torbico bo pa sigurno še pri meni.
    Kupila pa sem jo v DM-ju. Za ceno pa ne vem, vendar ni bila pretirano draga, glede na to, da je res majhna.

Splošna ocena:
    4/5

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Mene pa tale kremica ni pretirano navdušila. Na rokah imam normalno kožo pa mi je sploh ni vidno navlažila. Motil me je še vonj, ta mi je začel kar hitro presedati. Konsistenca je drugače malo bolj tekoča, je dobro mazljiva. Embalaža je kar ok, edino pokrovček me je včasih v hitrici ujezil tako, da ko sem hotela embalažo zapreti mi je velikokrat ušel z rok.

Ocena 2/5.

Profile photo of gani
    gani
    Član

Mene je nazačetku tale kremica kar navdušila, potem pa se mi je zdelo, da sploh ni več takega učinka, pa še vonj se je spremenil, zgleda se je pokvarila. Tako da je jaz ne bom več kupila.

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Kremico sem uporabljala, vendar je za zelo suho kožo premalo.

Moja ocena: 3

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Imam kremo v večji izvedbi in ta je brez parabenov. :) Tudi napisano je posebaj, da jih ne vsebuje.
    Vonj mi je všeč, konstinenca je kar gosta, vpije se dokaj hitro, a meni pusti film, ki pa ne moti.
    Cena je billa okoli 2,3 Eure v DM.
    Močnejših nohtov nisem opazila, ponavadi imam tako nalakirane, je pa v redu za kožo, saj je občutek, kot da je res nahranjena.
    Embalaža je na poklop, dobro tesni, tudi z že mastnimi rokami se jo da odpreti.
    Ne bom je več kupila, ker imam še ogromno krem za roke, ki čakajo na porabo :)
    Ocena 4/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico