Schauma samponi

Ta tema vsebuje 7 odgovorov, ima 7 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of barbie barbie 7 let, 5 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

Pozdravljene,punce!

Kaj menite o teh samponih? Ste jih ze kdaj probale,so vam vsec? Jst sem danes prvic kupla Schauma sampon,in sicer tisti z granatnim jabolkom – btw: noro dobro disi :thumbsup: Upam,da bo za kaj :)

Profile photo of Willow
    Willow
    Član

Jaz sem imela 7 kräuter – fino je očistil lase in manj so se mastili. Sem bila kar zadovoljna. Ni pa nek presežek kar se sestavin tiče, tudi bolj agresiven je (SLES) in ga zato nisem prav dolgo časa uporabljala. Ful se je penil, lasje so po uporabi dišali sveže po zeliščih. Cena je nizka za izdatno količino (V Müllerju). Mogoče ga še kdaj kupim, trenutno pa mi je Alverde linija ljubša.

Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

Aha… Tega je mislim da je mela tud moja mama.. Je za mastne lase, a ne? Jst mam bolj suhe, zato ga nism nikoli “ukradla” :) No, to moje granatno jabolko ne vsebuje sles-a,ampak asl, ki je (baje velik) bolj nezna sestavina…

Profile photo of darkrose
    darkrose
    Član

Uf meni pa schauma sploh ne paše, ne očisti mi niti vredo lasišča torej mam po pranju vedno še mastne lase :ermm: Najraje pa uporabljam alverde kateri mi je pa tudi bolj kvaliteten od schaume.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Tud meni Schauma šamponi sploh niso všeč. Imela sem jih že kar nekaj pa mi nobeden ni odgovarjal.

Mama pa že kar nekaj časa uporablja Schaumo in je zadovoljna.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

jaz sem imela Shaumo kokos že doolgo časa nazaj, pa me je vse srbelo po njem :unsure:

Profile photo of Smoothie
    Smoothie
    Član

Zaradi pohval sem tudi jaz že lep čas nazaj kupila Schaumo 7 zelišč in moram reči da na moje lase zdaj že par mesecev bolje deluje kot Alverde. Tudi moja prijateljica, ki ima zelo suho lasišče je uporabljala Schaumo (otroški) in je bila zelo zadovoljna. Sicer pa sem tako navajena da po par mesecih zamenjam šampon ker nekako ni več istega učinka. Poročam če bo s tem isto ;)

Profile photo of barbie
    barbie
    Član

mela sem Schaumo s kokosom in shea maslom, pa je deloval na moje lase prav grozno, mislim da sem mela ze naslednji dan takoj mastne, disali niso prav nic. Skoda, ker sam sampon zelo lepo disi, tako nasitno :lol1: in sem mislila da bo na laseh obdrzal vsaj nekaj casa vonj. Imela sem tudi otroske ki pa me sploh niso navdusili, kar neka mastna pacarija je nastala na laseh, so se pa zato zelo lahko razcesali, to pa res! :yes:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico